Головна Без категорії Топ-механік назвав простий інструмент, який може врятувати водіїв від безлічі неприємностей

Топ-механік назвав простий інструмент, який може врятувати водіїв від безлічі неприємностей

30
0

Джерело: www.unian.ua
Пристрої можна придбати в більшості спеціалізованих автомобільних магазинів, і їх можна під’єднати практично до будь-якого транспортного засобу на дорогах.

Відеореєстратори можуть захистити автомобілістів від відповідальності за аварії / колаж УНІАН, фото depositphotos.com, скріншотПровідний механік зі стажем понад 50 років Скотті Кілмер закликав автомобілістів встановлювати відеореєстратори всередині своїх автомобілів, щоб захистити їх від порушень правил дорожнього руху.

Скотті попередив, що встановлення простого пристрою може завадити водіям виявитися винними в інцидентах або опинитися у в’язниці, пише Daily Express.

Пристрої можна придбати в більшості спеціалізованих автомобільних магазинів, і їх можна підключити практично до будь-якого транспортного засобу на дорогах.

Виступаючи на своєму каналі на YouTube, Скотті сказав: “Сьогодні я збираюся показати вам, як ця маленька коробочка може вберегти вас від безлічі неприємностей, можливо, навіть уберегти вас від в’язниці. Тому що всередині є відеореєстратор, і він дуже зручний. Вам не потрібно бути генієм, щоб їх встановити, ви просто підключаєте прикурювач, потім знімаєте плівку і приклеюєте її на приладову панель”.

Він зазначив, що йому подобається саме ця модель, тому що вона знімає вперед і назад.

“Якщо хтось вдарить тебе спереду, ти це побачиш, і якщо хтось вдарить тебе ззаду, ти теж це побачиш. Буквально днями моя клієнтка потрапила в аварію, навіть поліція намагалася звинуватити в цьому її. Вона показала їм відзнятий матеріал, і вони зрозуміли, що винна інша людина. Тепер, якщо ви один із тих людей, які керують машиною як маніяк і, можливо, стають причиною аварій, не така вже й розумна ідея мати докази”, – додав Кілмер.

Глядачі YouTube швидко перейшли в розділ коментарів, щоб похвалити Скотті за пораду, при цьому багато хто попереджав, що раніше вони вже отримували вигоду від використання цієї технології.

Поради Скотті КілмераПровідний механік Скотті Кілмер стверджує, що проста робота з технічного обслуговування автомобіля, яку вам потрібно виконувати тільки раз на п’ять років, може подовжити термін служби вашого двигуна вдвічі.

Водії можуть заощадити тисячі, зменшивши знос своїх двигунів – все, що вам потрібно, це комплект за невеликі гроші.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Механік із 56-річним досвідом назвав просту помилку, яка серйозно псує старий автомобіль
  • Механік попередив водіїв про особливості сучасних автомобілів, які можуть вдарити по кишені
  • Відомий механік із 56-річним досвідом розповів про простий метод перевірки вживаних автомобілів


реклама у Нововолинськ