Головна Без категорії У Раді розповіли про результати посилення мобілізації

У Раді розповіли про результати посилення мобілізації

58
0

За останній місяць було мобілізовано більше людей, ніж на попередні півроку. Про це в інтерв’ю Radio NV заявив секретар комітету Верховної ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, нардеп Роман Костенко. «У нас зараз темпи мобілізації зросли. За останній місяць ми набрали, мабуть, як за останні півроку. За останні чотири місяці. У нас у травні”, — повідомляє: ua.news

За останній місяць було мобілізовано більше людей, ніж на попередні півроку.

Про це в інтерв’ю Radio NV заявив секретар комітету Верховної ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, нардеп Роман Костенко.

«У нас зараз темпи мобілізації зросли. За останній місяць ми набрали, мабуть, як за останні півроку. За останні чотири місяці. У нас у травні був найбільший (набір)», – зазначив нардеп.

При цьому більш докладних деталей і цифр Костенко не розкрив.

Нагадаємо, 5 червня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що дозволяє мобілізовувати до 50% співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, прокуратури, Бюро економічної безпеки та інших державних служб. Але у результаті вирішено було обмежити мобілізацію працівників ДСНС та поліцейських 10% особового складу.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.реклама у Нововолинськ