Головна Без категорії Українські прокурори за державну зраду засудили 11 окупаційних суддів з Криму

Українські прокурори за державну зраду засудили 11 окупаційних суддів з Криму

32
0

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя заочно засудила ще 11 окупаційних суддів, які пішли на співпрацю з рф. Їх визнали винними у вчиненні державної зради. Засуджені мають провести від 10 до 14 років за ґратами. Про це йдеться в офіційному повідомленні пресслужби прокуратури. «Прокурори в суді довели, що після окупації півострова у 2014 році засуджені”, — повідомляє: ua.news

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя заочно засудила ще 11 окупаційних суддів, які пішли на співпрацю з рф. Їх визнали винними у вчиненні державної зради. Засуджені мають провести від 10 до 14 років за ґратами.

Про це йдеться в офіційному повідомленні пресслужби прокуратури.

«Прокурори в суді довели, що після окупації півострова у 2014 році засуджені зрадили присязі на вірність народу України та почали працювати в окупаційних судових органах, що діють у Криму», — заявили у відомстві.

Вирок було винесено суддям, які працюють в:

  • Джанкойському, Сімферопольському та Ленінському районному суді Криму;
  • Севастопольському, Алуштинському та Феодосійському міському суді;
  • Залізничному районному суді міста Сімферополя та Ленінському районному суді міста Севастополя.

«Своїми діями та рішеннями вони сприяли становленню та функціонуванню окупаційної судової влади в Криму, а також надавали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України», — йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що наразі засуджено за вчинення державної зради понад 90 окупаційних суддів з Криму.

В прокуратурі АР Крим та м. Севастополя Суспільне Крим пояснили, що вироки, винесені за результатами спеціального судового розгляду – судового розгляду за відсутності обвинуваченого («заочні» вироки), набирають законної сили в загальному порядку, а саме після закінчення строку подання апеляційної скарги (30 днів з дня проголошення вироку), якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після прийняття рішення судом апеляційної інстанції. При цьому, початок строку покарання засудженому рахується з моменту його затримання.

Нагадаємо, що завершено досудове розслідування щодо правоохоронця з Рівненщини, який у 2023 році передавав ворогу інформацію про українських військових та стратегічні об’єкти.

СБУ встановили місцезнаходження чергового зрадника, який співпрацював із окупантами під час окупації правобережної частини Херсону. Напередодні деокупації міста зловмисник допомагав загарбникам втікати від контрнаступу ЗСУ.

Також нагадаємо, що Служба безпеки України в Чернівецькі області зібрала доказову базу на бойовика, який воює проти України на боці держави-агресорки.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новиниреклама у Нововолинськ