Головна Без категорії Усі бачать їжаків, а треба знайти кактус: складна оптична ілюзія

Усі бачать їжаків, а треба знайти кактус: складна оптична ілюзія

48
0

Джерело: www.unian.ua
Впоратися треба всього за дев’ять секунд.

Цікава головоломка з їжачками / Колаж УНІАН / фото ua.depositphotos.com, УНІАНОптичні ілюзії завжди захоплюють нашу увагу, оскільки такі загадки кидають виклик нашому сприйняттю та когнітивним здібностям. Щоб відшукати приховані об’єкти необхідно бути дуже спостережливою людиною та вміти добре фокусуватися на поставленій задачі.

Сьогодні УНІАН пропонує вам нову загадку з милими хижаками, які добре знайомі кожному українцю. На фото зображено багато їжачків, серед яких сховали невеличкий кактус. Вам треба відшукати його за 9 секунд.

Зауважте, що, як і в будь-якій подібній фотоілюзії, розшукуваний предмет добре зливається з фоном. Саме через це його так важко знайти одразу.

фото УНІАНПравильна відповідь:Впевнені, що ви вже знайшли кактус. Тепер можете перевірити свою відповідь.

фото УНІАНІнші головоломки для перевірки уважності:Спробуйте розкрити загадку фотографії, на якій серед овець сховався білий ведмідь. Важливо слідкувати за часом – у вас на це буде всього лише 7 секунд.

Також УНІАН пропонує дуже складну фотоілюзію не лише на уважність, а й на логіку. Перед вами непроста задача: треба відшукати у полі будяків яскраву волошку.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Сила правильного спілкування: названо 10 тихих звичок успішних людей
  • Що станеться з вашим тілом, якщо щодня їстимете хумус
  • Дієтологи назвали горіх №1, який допоможе вам під час схуднення


реклама у Нововолинськ