Головна Без категорії “Значний символічний удар”: експерт про ураження російського Су-57

“Значний символічний удар”: експерт про ураження російського Су-57

40
0

Джерело: www.unian.ua
Західні експерти з розвідки та авіації заявили, що небажання Росії використовувати Су-57 у бойових діях передбачає, що вона прагне уникнути будь-якого репутаційного збитку.

Росія боялася літати на своїх Су-57 у бою, побоюючись втрат / фото Міноборони Російської ФедераціїНа думку західної розвідки та авіаційних експертів, Росія намагалася приховати свою дуже обмежену кількість винищувачів Су-57 від війни в Україні, побоюючись, що бойова втрата завдасть удару по репутації літака.

Але на вихідних Україна все одно пошкодила один із винищувачів п’ятого покоління в результаті дальнього удару на сотні миль усередині російської території, підкресливши вразливість найзнаменитішої зброї Москви – навіть якщо вона знаходиться далеко від поля бою, пише Business Insider.

Західні експерти з розвідки та авіації заявили, що небажання Росії використовувати Су-57 у бойових діях припускає, що вона прагне уникнути будь-якого репутаційного збитку, втрати чутливих технологій і скорочення експортних можливостей, які можуть виникнути, якщо літак буде збитий Україною. Крім того, Москва, можливо, не впевнена в передбачуваних малопомітних можливостях цього літака.

У ГУР заявили, що Су-57 є “найсучаснішим винищувачем” Росії, здатним запускати ракети Х-59/69, і на озброєнні перебуває лише “кілька” винищувачів.

Російські державні ЗМІ припускають, що до кінця десятиліття військові зрештою виставлять на озброєння десятки Су-57, але неясно, чи втіляться ці плани в життя.

Джастін Бронк, експерт з авіації та технологій британського аналітичного центру Royal United Services Institute, заявив, що український удар у суботу є “значним символічним ударом” по “давно проблемній” програмі Москви щодо Су-57, хоча його прямого впливу на війну “майже не буде”.

“Через невеликий розмір парку, політичне приниження в разі збиття і повільний розвиток авіаційних систем Су-57 досі відігравав вкрай незначну роль у війні”, – написав Бронк.

Він сказав, що цей удар демонструє, що Україна володіє “відносно зрілим, недорогим і далекобійним потенціалом переслідування”, який вона може використовувати для нанесення ударів по військових базах у глибині Росії.

Російський Су-57 – думка експертів Російський винищувач Су-57 складно виявити і небезпечний великим спектром ракет, які може використовувати. На цьому акцентував увагу військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Свита.

“Літак Су-57 – це дуже небезпечний для нас літак. Нехай він ще не п’ятого покоління, не дотягує практично за всіма параметрами до п’ятого, але це стійкий 4+ так званий літак із доволі серйозною авіонікою, з дальностями виявлення до 300 км за локатором”, – розповів Світан.

У росіян є близько десятка винищувачів Су-57, виробляти нові вони не можуть через санкції. Про це розповів авіаційний експерт і аналітик Костянтин Криволап”. За його словами, ці літаки є досить небезпечними для нас, хоча й мають багато відмов і недоробок.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Експерт розкрив, чи може літак Су-57 збивати цілі на відстані 300 кілометрів
  • “Жорстокий кінець утопії”: аналітики “рознесли” російський літак Су-35
  • Дуже небезпечні для України: експерт розповів про російські винищувачі Су-57


реклама у Нововолинськ