Головна Без категорії США беруть участь в розвідці та у виробництві БПЛА в Україні

США беруть участь в розвідці та у виробництві БПЛА в Україні

54
0

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Вадим Сухаревський відзначив, що США беруть участь в розвідці та у виробництві безпілотників в Україні. «Робота із союзниками – це один з найважливіших елементів, тому що ми шукаємо стабільні джерела постачання запчастин, засобів. Чітко розуміємо, що не все виробляє Україна і що нам необхідно використовувати іноземні елементи, ті”, — повідомляє: ua.news

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Вадим Сухаревський відзначив, що США беруть участь в розвідці та у виробництві безпілотників в Україні.

«Робота із союзниками – це один з найважливіших елементів, тому що ми шукаємо стабільні джерела постачання запчастин, засобів. Чітко розуміємо, що не все виробляє Україна і що нам необхідно використовувати іноземні елементи, ті ж тепловізійні камери, магніти до роторів у двигунах», – заявив він.

«США – це один з наших стратегічних партнерів. Так, вони задіяні в багатьох моментах: починаючи від розвідки і завершуючи виробництвом і супроводом цього виробництва», – додав командувач.

За його словами, з Францією теж триває співпраця в плані модернізації тих дронів, які вони планували передати Україні. Також за всіма напрямками на рівні командування Сил безпілотних систем Україна співпрацює з Норвегією, Іспанією, Канадою, Південною Кореєю.

Раніше ми писали, що державні компанії за п’ять місяців передали українським захисникам у шість разів більше безпілотників, ніж за 2023 рік.

Також нагадаємо, що командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ став полковник Вадим Сухаревський.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.реклама у Нововолинськ