Головна Без категорії З’явився знімок російського універсального десантного корабля, який зараз будують у Керчі

З’явився знімок російського універсального десантного корабля, який зараз будують у Керчі

50
0

Джерело: www.unian.ua
“‎Иван Рогов”‎ зможе нести кілька десятків гелікоптерів і буде одним з найбільших російських кораблів.

Раніше повідомлялось, що корабель буде мати довжину 220 м / фото ВікіпедіяРосіяни продовжують будівництво універсального десантного корабля (УДК) “‎Иван Рогов”‎ проєкту 23900 на керченському суднобудівному заводі “‎Залив”‎. Відповідний знімок розмістив у соцмережі X (Twitter) OSINT-аналітик MT Anderson. 

Також представлений інший знімок річної давнини: їхнє порівняння дозволяє казати про “‎певний прогрес”‎ у будівництві корабля. Зауважимо, що на місці будівництва активно працюють крани. Також можна бачити, як змінюється конфігурація палуби УДК. 

За допомогою спеціального інструмента аналітик встановив, що ширина корабля “‎Иван Рогов”‎ дорівнює 38 м: це збігається з більш ранніми оцінками його розмірів. 

Фото MT AndersonРаніше повідомлялось, що корабель буде мати довжину 220 м. Екіпаж УДК – 320 осіб. Імовірна десантовмісність – до 1000 морських піхотинців, до 75 одиниць бойової техніки та до 4 десантних катерів у доковій камері. До складу авіаційної групи увійдуть до 20 гелікоптерів та кілька БПЛА. 

Раніше повідомлялось, що “‎Иван Рогов”‎ хочуть передати замовнику у 2028 році. У 2029-му планують передати ще один корабель проєкту 23900 – “‎Митрофан Москаленко” (всього заплановано 2 таких УДК). 

Російське суднобудування – останні новини Нагадаємо, нещодавно росіяни вивели на перші випробування головний патрульний корабель льодового класу “Иван Папанин” проєкту 23550, який іноді називають “‎бойовим криголамом”. 

Також повідомлялось, що росіяни внесуть зміни до конструкції своїх кораблів, щоб вони могли краще переносити атаки українських морських дронів. 

Вас також можуть зацікавити новини:

  • РФ отримає набагато потужнішу версію Су-30СМ: чи є серйозна загроза для України
  • Кількість турецьких винищувачів KAAN повинна перевищити кількість F-22 та Су-57 разом узятих
  • Експерти розповіли, чому новий іранський фрегат перевернувся і затонув на рівному місці


реклама у Нововолинськ