Головна Без категорії Ексзаступнику керівника Офісу президента повідомили про підозру

Ексзаступнику керівника Офісу президента повідомили про підозру

17
0

Джерело: www.volynpost.com

Ексзаступнику керівника Офісу президента повідомили про підозру в легалізації незаконно набутих коштів.

Колишньому заступнику керівника Офісу президента України (2019-2024 рр.) повідомили про підозру у легалізації незаконно набутих коштів та одержанні хабаря в особливо великому розмірі.

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Прізвище експосадовця не називається, але з матеріалів справи випливає, що йдеться про Андрія Смирнова, пише Суспільне.

“Вказана особа вже притягується НАБУ і САП до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення на суму 15,7 млн грн”, — заявили у НАБУ.

Як стверджує слідство, підозрюваний у період 2019-2021 рр. незаконно набув готівкові кошти, які вирішив легалізувати шляхом будівництва приватних будинків загальною площею понад 300 кв. м. у рекреаційній зоні Одещини.

“Для маскування таких дій звернувся до бенефіціара товариства, яке володіло землею на березі моря, та передав для зведення об’єктів майже 6,5 млн грн. Готове майно, яким фактично користувався топпосадовець, спочатку оформили на товариство, а після повідомлення йому про підозру у травні 2024 року переоформили на довірену особу”, — розповіли у пресслужбі НАБУ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію




реклама у Нововолинськ