Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ Ізраїлю.
Зазначається, що активістів доправили до аеропорту Бен-Гуріон. Звідти їх буде депортовано до країн походження впродовж найближчих годин.
«Селфі-яхта» нещодавно пришвартувалася в порту Ашдода. Наразі пасажири проходять медичний огляд, щоб переконатися, що вони у доброму здоров’ї», – написав міністр.
У відомстві Ізраїлю додали, що ті, хто відмовляється підписати документи на депортацію та залишити Ізраїль, будуть передані судовим органам згідно з ізраїльським законодавством для затвердження примусової депортації.
В МЗС Ізраїлю зазначили, що консульські представники країн походження вже зустрілися з активістами в аеропорту.
Раніше стало відомо, що ізраїльські військові затримали човен із Гретою Тунберг, що прямував до Гази після його спроби прорвати морську блокаду.
Що відомо про судно «Маделін»
Судно є частиною так званої «Флотилії свободи», яка вирушила з порту Катанія (Сицилія) 1 червня. На його борту перебувало близько десяти людей, зокрема Грета Тунберг, актор з «Гри престолів» Ліам Каннінгем та депутатка Європарламенту Ріма Хассан, якій заборонено в’їзд до Ізраїлю через позицію щодо війни.
Метою місії було доправлення гуманітарної допомоги – консервів, рису, протеїнових батончиків, молока та соків – до цивільного населення Сектору Гази.
У відомстві вважають, що 12 пропалестинських активістів на борту човна Madleen «намагалися влаштувати медіапровокацію, мета якої – лише привернення уваги».
«Є способи доставити допомогу до сектора Гази – і вони не включають інстаграм-селфі. Ту невелику кількість допомоги, яка була на яхті та не була спожита «знаменитостями», передадуть до Гази через справжні гуманітарні канали», – додали в МЗС Ізраїлю.
Читати ще: У США чоловік напав з вогнеметом і коктейлями Молотова на проізраїльський протест. Є поранені
Президент США Дональд Трамп назвав «дивною» шведську екоактивістку Грету Тунберг, яку ізраїльські військові затримали на судні біля берегів сектору Гази, та порадив їй відвідати курси управління гнівом.
Про це він сказав під час «круглого столу» в Білому домі з питань інвестування в Америку, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Вона – дивна людина. Вона молода, зла людина»,- зазначив Трамп.
Він зауважив, що бачив повідомлення про її затримання.
«Вона точно інакша. Управління гнівом – я думаю, що їй потрібно відвідати курси з управління гнівом. Це моя головна рекомендація для неї», – продовжив глава Білого дому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу