Головна Без категорії Довго вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель воїна з Сошичненської громади Івана Теребейчика

Довго вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель воїна з Сошичненської громади Івана Теребейчика

17
0

Джерело: www.volynnews.com

Довго вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель воїна з Сошичненської громади Івана Теребейчика

Сьогодні надійшло офіційне підтвердження загибелі мужнього захисника, жителя села Нуйно Камінь-Каширського району, молодшого сержанта Теребейчика Івана Васильовича 09.04.1971 року народження.

Про це повідомили в Сошичненській громаді.

Іван Васильович зник безвісти під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області. Довгі місяці рідні жили надією, чекаючи на втішні новини, але дива, на превеликий жаль, не сталося.

«Наш Герой сповна виконав військовий обов’язок із захисту Батьківщини, віддавши найцінніше – життя. Він повертається до рідного дому на щиті, і наш обов’язок – гідно зустріти його та провести в останню путь. Висловлюємо найщиріші співчуття родині, близьким та побратимам Івана Васильовича. Це невиправна втрата для всієї громади. Вічна пам’ять і глибока шана нашому Захиснику! Герої не вмирають!» – йдеться у повідомленні.

Про деталі прибуття скорботного кортежу та час прощання повідомлять додатково.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять Герою!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ