Джерело: www.volynnews.com
Щодня на місці працюють семеро чоловіків, розповів Суспільному військовослужбовець Сергій Шнит. Боєць – після поранення, але прийшов допомогти сусідам.
«Отримав я в Суджі поранення і відправили мене додому на лікування. А тут така біда, – каже військовий. – По сусідству допомагаємо розбирати згарище. Нічого там не вціліло, все згоріло повністю».
Валерій Гребенщеков теж прийшов розбирати завали зруйнованого будинку. Каже: його дім також пошкоджений, чоловік жив у будинку на вулиці Озерецькій, 12, який був частково зруйнований під час атаки 6 червня. Нині він мешкає у матері.
Читати ще: Атака на Луцьк: експерт пояснив, чому не збили російські «Кинджали»
На розбір завалів також приходить Олександр. «В мене сьогодні вихідний, я допомагаю сусідам», – говорить лучанин. У будинку чоловіка теж є пошкодження, вибухова хвиля вибила вікна, пошкодила двері та стіни. Він ночує у вцілілій кімнаті.
Люди, які розбирають зруйнований будинок, сміття збирають у пакети, їх увечері вивозять комунальники.
Зі слів директора «Луцькспецкомунтрансу» Володимира Марценюка, на сміттєвий полігон вивезли 258 тонн відходів руйнації внаслідок російських атак на Луцьк 9 та 12 липня.
Нагадаємо, у ніч на 9 липня противник атакував Україну 741 засобом повітряного нападу. За інформацієї Повітряних Сил ЗСУ, основний напрямок удару – Волинь, місто Луцьк. Як повідомив начальник обласної військової адміністрації Іван Рудницький, під час масованої комбінованої атаки росіяни спрямували на Луцьк орієнтовно 50 безпілотників і 5 ракет.
Зі слів міського голови Ігоря Поліщука, це була наймасованіша атака на місто за кількістю дронів і ракет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу