Крамниця дитячих книжок

Крамниця дитячих книжок; Нововолинськ; книжковий магазин; книги

Крамниця дитячих книжок

  У «Крамниці дитячих книжок» ви знайдете найбільший у Нововолинську вибір дитячих книжок.


  У нас представлена література багатьох жанрів і тем: вірші та казки, короткі оповідання, пригодницькі романи, енциклопедичні видання, загалом сотні й сотні найменувань. У нас продаються книги для дітей віком від 2 років і до… 102. Для тих, хто полюбляє змістовне дозвілля, ми підібрали книги, які вчать ліпити з пластиліну, пластики і тіста, малювати фарбами і олівцями, робити іграшки тощо. Є у нас і записники, популярні серед дівчат-підлітків, і комікси для юних парубків. Ми пропонуємо вам найцікавіші ігрові книги і розмальовки з героями мультфільмів.

 

  ВІД ЗВИЧАЙНОЇ АБЕТКИ ДО ЕНЦИКЛОПЕДІЇ ОКСФОРДА НА 600 СТОРІНОК

  Ви шукали книги-пазли, м’які книги, книги з магнітами, зі звуками, з 3-D панорамами, книги-крутилки, книги з можливістю встановлення фотографії вашої дитини, книги, у яких можна писати і стирати, книги з віконечками і кнопками, книги, з якими можна купатися? Ми продаємо ці книги.

  Ви шукаєте твори світової класики для дітей? Вам потрібні хрестоматії? Є бажання придбати розвиваючі книги? Шукаєте енциклопедії і словники? Потрібні книги англійською? Вам у «Крамницю дитячих книжок».

  Ви шукаєте книгу на презент дитині? У нас є подарункові видання для хлопців та дівчат.

 

   А ЩО ЩЕ?

   Окрім гарних книг у нас ви знайдете оригінальні листівки та закладки. Наша продукція виняткової якості, адже ми вважаємо, що діти заслуговують на найкраще. Ми постійно оновлюємо пропозиції. Ви матимете можливість придбати новинки за відмінними цінами. Для клієнта ми пропонуємо індивідуальний підхід.

 

  Заходьте, вибирайте, робіть замовлення!

  Будемо раді вас бачити!

 

  ДЕ У НОВОВОЛИНСЬКУ КУПИТИ КНИГИ ДЛЯ ДІТЕЙ?

  ТУТ:  «Крамниця дитячих книжок». 

 

проспект Дружби, 6а (навпроти магазину «1001 дрібниця»)

вхід з двору

понеділок – субота

9:00-18:00

 

телефонуйте: 067 1877738 

пишіть: vkramnytsi@gmail.com 

skype: : vkramnytsi

НАШІ ФОТО:


Адреса: 
Нововолинськ, пр-кт Дружби, 6а
Телефон: 
0671877738
Відділ: 
Розділи для організацій: 

Коментарі

Коментарі

1

А ще у Крамниці є інтернет-магазин. Можна сидячи вдома переглянути частину книг, які продаються в офлайні. Дуже зручно. Переконайтеся самі:
www.vkramnytsi.com.ua