26 сесія міської ради м. Новововолинськ. Відео/фото репортаж

30 вересня у місті відбулась чергова сесія міської ради. Присутні були майже всі депутати, міський голова, його заступники (крім А. Сторонського), начальник міліції, прокурор, преса.

З цікавого одразу замітили обговорення продажу приміщень по пр. Перемоги, 2а за 40 000 у.о., із-за якого, оргкомітет «Пробудись Нововолинськ!», організував акцію-пікетування біля вікон засідання. Тому, як раніше його орендувала «Львівська Жінка», котру було виселено пару років назад.
 

Також цікавим виявилось обговорення про приватизацію нерухомості по вул. Св. Володимира. Орендарі прийшли на сесію та звернулись до депутатів.

І звичайно 100 000 грн. на міський туалет у парку культури та відпочинку, які так і не освоїли протримавши цілий рік. «Яким він має бути?» — відповідали депутати на запитання своїх колег. Який він має бути — також зацікавило і портал. Спробуємо дослідити це питання у наступній публікації, а поки дві години та майже дванадцять хвилин до перегляду, із фото та відео.

Коментарі

Коментарі

34
Зображення користувача root.

Було б, доречі, дуже добре висвітлювати кожну сесію міської ради. Так як зараз їх ніхто толком і не висвітлює:

- на офіційному сайті міськради розміщується текстова стаття з сухими цифрами, при чому про деякі особливо конфліктні питання, які розглядаються на сесії, у цій статті навіть не згадуються. Я колись зробив їм зауваження на сайті, та мій коментар відразу витерли. 

- на ТТІ показують якісь куски сесії, мабуть ті, які комусь вигідні. На відео видно як оператор ТТІ навіть не знімає всього - там зняв кусок, там кусок, потім у студії ці куски ще більше пообрізають і зроблять кількахвилинний ролик. 

- представники Спільної Думки показують сесію у вигідному для себе світлі - вони вставляють у відео переважно репліки депутатів від СД (приклад http://nvip.com.ua/node/39577)

В результаті повної картини, що відбуваєтсья на сесії, крім самих депутатів не має можливості побачити ніхто. І навіть ті люди, які цікавляться подіями у місті, все одно отримують спотворену інформацію, так як оригіналу просто не має. 

А от якби прийти на сесію, встановити камеру і зняти всю сесію від початку і до кінця нічого не вирізуючи. Тоді люди побачили б все, побачили як працюють наші депутати і самі зробили б висновки.  

Проблема для НВІПу зараз відео камера, якої просто не має. Хіба що знімати на мій простенький фотоапарат.. але якість такого відео буде.. м’яко кажучи не найкраща.. 

ПС Можливо у когось є цифрова відеокамера, якою він тимчасово не користується? 

Зображення користувача Сотник ВУС.

Вам мало клоунів з Верховної зради?

треба добре знати своїх!!!

Зображення користувача Сотник ВУС.

 А то Ви не знвєте своїх хероїв? Ми ж самі їх і породили, тобто обрали. Мо треба вже як там у Гоголя, Тарас Бульба казав: Я тебе породив....

Чому немає відео\фото пікету сесії міськради?  Протест стосувався продажу приміщення "Львівської жінки" Л.Клімовичу та викрадення її цілісного майнового комплексу.

Зображення користувача admin.

Є, читайте уважно газету, та дивіться уважніше відео :)
upd / добавив в новину пару фото. 

На відеокамеру можна скинутись небайдужим , хто може собі дозволити пару сотень гривень для інвестування у хорошу справу.Напишіть банківські реквізити-я готова певну суму інвестувати.Визначтесь,шановні адміни з камерою-де ціна-якість гармонійно поєднаються.

Зображення користувача admin.

Була ідея зробити щось таке як ДК (http://roadcontrol.org.ua/node/564), але не думали що хтось готовий допомогти порталу. Ви перша хто про це говорить :)
Була також розмова про отримання дотації від влади, але які там умови для її отримання поки не цікавились. Може хто із користувачів знає, проконсультуйте.

Консультую. Умови такі: 1) Служити владі. 2) Славити владу. 3) Вихваляти її за добрі діла та як шикарно стала жити громада за її (влади) чотири каденції. 4) Знову див. пункти 1,2,3. Підходить? Ну, то стипендія у вас у кишені!

Зображення користувача admin.

Анатоль, ви ж самі не один раз писали про 5 статтю Конституції України, 

єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Пункти 2 і 3 думаю владі не дуже потрібні, чи може ви не так зрозуміли і вам знову міський голова перед очима?

Прикро, що занепадає нормальний, донедавна, сайт. Не мене, а саме вас знищить непомічання справ, що творяться владною місцевою командою та "червоними директорами", як і тієї погоди, котру формують у місті, вони ж. До чого тут міський голова? Ніби ви не знаєте, що все робиться під його прикриттям. Ви обрали собі кривий шлях? То й крокуйте ним далі. І це ваш, а не мій вибір.

Шановний Анатоль, сайту аудиторію зробили ви своїми матеріалами. А власники порталу, інтелегентні люди, не байдужі до життя міста журналісти.

Проте, новому редактору, Топорівському, вдалося знищити Ваші та власників порталу напрацювання

Зображення користувача honor.

Шановний анонім, що знищити? По-перше, представтеся перед тим, як звинувачувати мене в чомусь (правда, безпідставно).

В чому Ви мене звинувачуєте? Вас бентежить видалення образ користувачів у коментарях? Редагування матеріалів, виправлення помилок і видалення тексту "не в тему"? Написання статті про інцидент із депутатом, відео якого я особисто бачив повністю і знаю, що всі до одного слова - правда?

Я вже навіть не ображаюсь на всі висмоктані з пальця закиди.

Проте з цього моменту я припиняю редагувати матеріали і "чистити" від бруду коментарі. Маю надію, Анатоль і ко, в т. ч. і Ви, стануть щасливішими. 

Обідився?

Я не "Анатоль і Ко", Олександре. У мене немає компанії, фірми, концерну чи корпорації Я й так щасливий, бо українець, чого й тобі бажаю. І дуже багатий, до речі. Правда, не тим багатством, яке уявляєш собі ти.

це має бути за умови, якщо коментар не являється анонімним,і я б не хотів би читати тут нецинзурщину

Анатоль, з часом все стане на свої місця, трохи зачекайте.І я Вас прошу, не рвіть свого серця, воно потрібне Вашій дружині, дітям та чудовим внукам.

Aditum nocendi perfido praestat fides.(Сенека)

Зображення користувача root.

Нічого не занепадає, навіть навпаки - розвивається стрімкими темпами. 

Ви просто, як мені здається, розмальовуєте все у 2 кольори - чорне і біле. Інших для вас не існує. Для вас все, що стосується міського голову та міської влади, все у чорному кольорі. А все, що стосується Львівської Жінки, все у білому. А інших кольорів ви не бачите, або не хочете бачити. 

Ми ж стараємося у всьому розібратися. Для мене особисто і наша влада часом робить щось хороше і Львівська Жінка далеко не така св’ята так ви думаєте. І тому завдання сайту показати все максимально об’єктивно. І ми намагаємося це зробити, може не завжди це вдається, але ми чесно намагаємося. 

Я навіть скажу вам, що там де справа стосується людей, там взагалі не має ідеально чорного чи ідеально білого кольору - там є тисячі відтінків сірого. Згадайте відомий знак інь-ян - він говорить про те, що у всьому чорному обов’язково є щось біле, а у всьому білому неодмінно є щось чорне. 

Іще трохи, "рут", і ви поставите мені психіатричний діагноз. Іще, й іще раз товчу, вже вкотре: Я абсолютно нічого не маю проти Віктора Борисовича Сапожнікова - приватної особи і громадянина. Мало того - я його люблю, як ближнього свого. Проте, як до особи публічної, найпершої у місцевій владній ієрархії нашого напівзруйнованого містечка, як до обраного на всегромадських виборах міського голови, маю певні претензії. І дуже багато запитань на які він не хоче давати відвертих відповідей, ось вже років зо 10-ть. Якщо він захоче дати на них вичерпні, публічні і чесні відповіді, згідно "Закону України про ОМС", "Регламенту міськради" та своєї виборчої програми то я вклонюся йому низенько. До речі. Дуже помітним став регрес сайту, для свіжого ока. І не тільки мені. Я завжди знав: Із ким поведешся - того й наберешся. І нічого ставати в позу. Ви мені не чужі. І теж зацікавлений у стрімкому розвитку "НВІПу" на засадах європейськості, патріотизму, демократії і гласності. Без мертвої цензури та служби місцевим узурпаторам влади. Без покривання злодіїв, кумівства, сватівства та "комуносовкізму", що ми спостерігаємо у місцевих владних структурах, щодень. Треба осліпнути, щоб не побачити цього.

Зображення користувача root.

На рахунок цензури - створив окрему тему.

ну, якщо там такі умови, то ми її точно не отримаємо;)

ого, я вражений!

ну я в шоці! якшо депутати не можуть вирішити який має бути туалет! то шо вони взагалі можуть вирішити? 

Зображення користувача admin.

Забув написати ще про авто для наших керівників. Питання піднімалось на сесії депутатами. При такому скудному бюджету, де грошей не вистачає майже на все — потрібно негайно продавати ті дорогі автівки, а на виручені кошти кожному чиновнику купити автомобілі вітчизняного виробництва. Після супер класного закону про утилізацію, найкращим варіантом буде — «Волинянка»

у мене відео ривками показує, перезалийте будь-ласка

Зображення користувача admin.

Все працює добре, ваш ПК схоже просить «апгрейду». Спробуйте покрутити настройки якості відео на плеєрі ютуба, може допомогти (див. срін). Або із інтернетом що не так...

Порадувало те, що зміни до бюджету 2013 року торкнулись нещасного ДДУ№9, на ремонт цього забутого об'єкта господарювання виділено суму у 170000 грн. От тільки  думки мене весь час не полишають: Коли збираються освоювати ці кошти? Адже до кінця 2013 року залишилось не так багато часу. А може знову годують обіцянками-цяцянками, а на початку 2014 будуть знову перерозподіляти ці "кочуючі" кошти, як "мертві душі" у відомій  всім класиці...у зв'язку з неосвоєнням. Як із неосвоєними коштами на збідований міський нужник.

 Як дістало це болото!

На мою думку,  90% людей взагалі не цікавляться чим займаються їхні обранці, поки їх діяльність чи бездіяльність вони не відчуюють на собі, а так стається у 99% випадків. Тоді вони починають шукати підтримку в інших людей, але натикаються  лише на таких, якими вони були раніше.

А чого міліцію в президію посадили, для охорони вони раніше в коридорі були

Зображення користувача gyso4ka.

Ось це відео, окрім жвавого бажання обговорювати проблему нашого міського туалету, в  мене особисто, викликало спочатку відверту насмішку, а згодом - обурення...Ви просто вслухайтесь і зверніть увагу, як саме обговорють цю тему наші вельмишановні обранці..Це просто жах...Які вони використовуть "високі" матерії. Вирішують якою має бути "концепція" туалету, його ескіз і таке інше... І головне скільки часу вони на це виділили на засіданні....Такі питання мали б вирішуватись  тихо, мирно, вчасно...і лише кількома хвилинами на цих зборах мали б відчитатись  відповідальні люди за виконану роботу..Замість цього, (враховуючи  те, що нічого не зроблено) вони балакать про це пів засідання..Ніби немає важливіших питань у міста..і за це вони отримують зарплату..за насмішливе пустослів"я суржиком...

Потрібна "нова кров". Усі ці присутні депутати вже як соми обросли мохом. Мабуть 80% з них вже дано на пенсії. Молодь потрібна, креативна та відповідальна.

Ну,не такі вже і соми-пенсіонери: Самков, Бутинець, Влодарчик, Єлева, Карпус, Тивонюк, Бадзюні...я всіх не знаю, скоріше 20% депутатів, це пенсіонери. А на рахунок "нової крові",то  Ви абсолютно праві, бажано, щоб це були африканці, які незаангажовані і не "залізли" у власний бізнес, як вош у кожух, а ще  не будуть "неосвоєні" бюджетні кошти, класти на рік  по депозитах, та "збивати" на рівному місці собі капітал...

-) як раз тих 20% ви і назвали)-Самков, Бутинець, Влодарчик, Єлева, Карпус, Тивонюк, Бадзюні. Я згідний. Стосовно африканців-ні!        Ці люди мають бути в перше чергу патріотами цього міста, друзей та інш. та без признаків бізнесу. Щоб медицинею займався лікар, ..та щоб у дітей було де позабавиться.. Скільки б ми з вами тут не писали, у будь-якому разі зі 100  прийдуть двоє!

Ги-ги, не смішіть 40 депутатів-патріотів(!!!), звичайних громадян-патріотів стільки не знайдеться.

А африканці, це, те що треба. Знаю з новин, як одного африканця громада вибрала головою сільради, то не натішаться. Раптом(!!!) з'явились гроші на дорогу, водогін...Уявляєте, напевно закляттями "причарував" грошенята до села.

Ні,ні, ніяких "патріотів", тільки африканці.