На Майдані у Києві загинув нововолинець, 23-річний Сергій Байдовський!!!

20 лютого від вогнепального поранення на Майдані у Києві загинув працівник магістральних нафтопроводів «Дружба», 23-річний Сергій Байдовський. Про це ZAXID.NET повідомив директор підприємства, депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко.

«Я і всі працівники нафтопроводу «Дружба» висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким загиблого. Світла пам'ять Герою України», - сказав Батенко.

Байдовський Сергій Романович народився 21 серпня 1990 року в місті Нововолинськ. З 1997 до 2007 року навчався у Нововолинській школі №12. З 2007 року навчався у Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна». Неодружений.

Нагадаємо, за попередніми даними медичної служби Штабу національного спротиву, станом на 15:20 на Майдані Незалежності вбили понад 60 мітингувальників.

Коментарі

Коментарі

27

Памятаю тебе Серьожко!!!! ..хай земля буде пухом! 

..... вічна пам'ять!!!!

Героям вічна слава!!!!!!

Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Щиро співчуваю батькам цього  гарного хлопця Сергія і усім тим, у кого загинули батьки, сини,доньки. Досі стоїть перед  очима гарне і усміхнене  обличчя  дівчинки-медика, Олесі, у яку потрапила куля якоїсь наволочі.   Хоча ніякі слова зараз не допоможуть.

Дівчинка-медик Олеся жива. І так трупів хватає, не хороніть живих.

 Коментар писала вчора, коли казали, що вона загинула. А сьогодні  вже виправила свій коментар, бо  по обіді мені стало відомо, що Олеся вижила. І це дуже тішить, нехай вона видужує.

Помер за Україну

Хай земля йому буде пухом...

потрібно вулицу нашого міста назвати ім"ям загиблого героя!

Прошу депутатів міської ради підтримати пропозицію про перейменування однієї з вулиць на вул. С. Байдовського (героя майдану).  (чи в майбутьному при створенні нової, так її назвати)

 

Нехай земля буде пухом нашому земляку та іншим полеглим у боях за майбутнє України...

Слава Героям!

Ідеальною вулицею для перейменування є вул. ПІОНЕРСЬКА.

Шановні депутати, візьміть цю пропозиції до уваги.

Слава герою!

Слава герою!

Слава герою!

Зображення користувача root.

А у нас ще існує вулиця Піонерська? Її хіба ще не перейменували?

Доречі, можна було б якусь вулицю прейменувати у вулицю Героїв Майдану чи навіть Героїв Небесної Сотні, як зробили у Києві, перейменувавши вулицю Інститутську.

Зображення користувача honor.

Проспект Дружби

Пробачте, що питаю тут. Де і коли відбудеться прощання з Сергієм Байдовським? Вічна пам'ять йому...

Хай душа відлітає з миром! Щиро співчуваю, не забуду ніколи 

Моє серце розривається від болю , як можна таке заподіяти людині,як можна принести таке горе людям ???Царство небесне ГЕРОЄВІ УКРАЇНИ ,що віддав життя за наше майбутнє!!!

Слава Герою !

 

Спи спокійно, сину України! Вічна тобі пам'ятmь! Українці, поклянімось ніколи про це не забути. Всі вони померли за наше майбутнє. І я вірю, що завтра ми будемо жити краще, але ніколи не можна забувати про тих, хто для нас за це боровся!

 

Я проклинаю ту годину,
Коли тебе родила мати.
Ти став КАТОМ на УКРАЇНІ,
Цього не можна пробачати.

Ти присягався вірним бути,
Руку на Біблії тримав,
Та дух Майдану не зламати,
А ти? Ти дуже низько впав.

Скажи, у чому винні хлопці?
У чому винен весь народ?
Тому що в тебе “Беркутовці”?
А ти лиш зеківський урод.

А як вони хотіли жити,
Весняні ранки зустрічати,
В свята сімейні веселитись,
Творити, мріяти, кохати...

Та не судилось грішним душам,
І БОГ не фраєр, бачить всіх,
Ще гнида крові не напилась?
Хамло не знає слова “гріх”.

Ти покалічив людські долі,
Та гідність їм не забереш!
Я вірю, буде в УКРАЇНІ ВОЛЯ,
А ти, ”пахан”, в тюрмі згниєш!

Писати гарно я не вмію,
Мені вже це ти вибачай,
Проста я дівчина, з Волині,
У серці гнів, в очах печаль.

З великою неповагою Олена Станкевич

Небесна сотня в небо відлетіла, Як відлітають в небо журавлі, Земля без них рідненьких спустошіла, Не плачте,наші милі матері.

Журавлики небесні,ангелята,
Вам ВІЧНА ПАМ*ЯТЬ,пухом Вам земля,
Бо куля — дура,брат стріляє в брата?
Чи буде в наших душах ще весна?

Весна прийде,і птахи закружляють
У небі синьому,у ріднім краї,
Журавлики до дому повертають
Та крила нижче неба не пускають...

Тож,друзі,будем пам*ятати,
І щовесни журавликів стрічати,
Вони померли за нашу свободу,
Це Гордість Українського Народу.

О.С 22.02.2014

Ми родились в одному місті ,ти вчився в Луцьку ,а я тут вже живу .Ми ніколи не знали і не чули один про одного і я на багато років старша за тебе. Сьогодні йшла до Собору помолитись за померлих родичів, а також за  героїв, фото яких стоїть на майдані Луцька. Купила квіти і не знала куди їх покладу, тебе навіть не написала в записці за упокій,бо незнала кого хоронять сьогодні і відспівують в храмі .В Соборі жіночка підказала  занести квіти в нижній храм , я спустилась і побачила хрест з твоїм ім*ям і прізвищем,яке запам*ятала з усіх загиблих, тому що ти мій земляк.Стояла з своїм 9-ти річним сином і розповідала йому про тебе хоча і сама знала мало,але знала головне - ТИ герой,ти той за ким плачуть усі матері які мають дітей ,а особливо синів .Розділяю біль твоє мами і усіх рідних.Бо не для війни ми так важко ростимо синів .Людські емоції -сльози і щирі горді слова - ГЕРОЙ,СЛАВА ГЕРОЮ!СЛава БАТЬКАМ!з такими словами тебе провели в останню дорогу.Від Луцька до Нововолинська тебе провожали люди 100 км людських сліз і болю і гордості. На твоїй сторінці в Контакті,  ти 19 лютого написав -"НАЦІЯ,яка не готова посилати синів на смерть, не виживе..." Ти заплатив найбільшу в житті ціну за націю,народ,і краще життя Українців. Нам залишилось пам*ятати твоє світле ім*я і молитись за твою душу.

<p>Дякую,землячко за гарні слова. Кожному з нас тепер болить, бо вбиті наші діти, наші чоловіки. І найголовніше, ми не повинні забути якою ціною дісталась нам ця перемога і зробити все, щоб наша країна відновилася з руїни.</p>

Я сплю, мов убитий, і сняться мені
Гранати, бруківка, коктейлі й щити,
Немов у Довженка, країна в огні,
У полум'ї битви зійшлись два світи.

Я сплю, мов убитий, і сняться мені
Старі й молоді, що стоять навкруги,
Ми всі розчинились в пекельній зимі,
Йдемо крізь морози, вітри та сніги.

Я сплю, мов убитий, і сняться мені
Держави мужі, ті, що їй вороги,
Що гнитимуть скоро в комфортній тюрмі -
Народ не пробачить їм владні борги.

Я сплю, мов убитий, і сняться мені
Майдан, і Грушевського, і "профспілки",
Запеклих боїв неполічені дні
І крик, що застряг у вухах на роки.

Я сплю, мов убитий, і сниться мені
Та куля, що в мене, як беркут, летить.
Я хочу прокинутись, тільки в цім сні
Я й справді убитий. І серце мовчить...

мучить одне....

чому йому всього 23 і він там...

а я старший за нього і тут...

чому незайняв його місце...

совість гризе і серце обливається кров'ю...

ти насправді з Небесної сотні...

память герою !!!

Гидко, що сапожнікови, стронські та рожелюки перетворили похорон Героя у самопіар. Після відспівування люди кричали "Ганьба!" Вчора теж, на майдані, члени громади закликали припинити контроль за проведенням мітингів з боку місцевого владного режиму та їхніх підспівувачів. Іще трохи, і наші скомпроментовані корупцією владні чиновники заявлять, що вони теж йшли в атаку на "Беркут", на Грушевського в Києві. І що їх за це нагородили орденом "За заслуги" ІІ ступеня. Знаєте, врятувати це місто може тільки люстрація всього владного апарату і добровільне повернення ними вкраденого комунального майна, землі та бюджетних коштів за всі їхні каденції. А ось, про п'яте пришестя і явлення інвалідської команди народу, не може бути й мови. Ви, молодь, котрі приїхали зі Євромайдану подумайте над цим. Якщо не хочете бути знову пограбовані комуняками.

Допоможемо мамі загиблого : Байдовська Марія Євгеніївна - **** **** **** **** (приватбанк) ПОДЯКУЄМО, бо не кожна жінка народжує ГЕРОЯ. СЛАВА ТОБІ БРАТЕ, СЛАВА ГЕРОЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!

Номер картки видалив root, так як інформація не перевірена, а зараз дуже багато шахраїв, які використовують ситуацію та збирають кошти на допомогу майдану, небесній сотні ітд., які потім йдуть у кишені цих збирачів. 

Сторінки