Заховайте паспорти всім, кому за шістдесят п'ять! Андрій Кравченко звернувся до виборців

Кандидат на мера Нововолинська Андрій Кравченко звернувся до нововолинців. Молодий політик закликав мешканців міста прийти на вибори та проголосувати. Молодь попросив заховати паспорти всім кому за шістдесят п'ять.

Коментарі

Коментарі

23
Зображення користувача admin.

Андрій певно має на увазі: 

Свята правда! Не йти на вибори, кому за 60. Це живий "совок"! Який спить і мріє про Брєжнєва. Я готовий не йти, хоча й не відношусь до когорти компартійних мрійників.

анатоль, ти відносишся до когорти комсомольських мрійників-це свята правда!

Клоун)))

А чому ценз повіку?Я раджу не йти тому, хто стоїть на обліку в нарколога (офіційно біля 856 виборців),хворих на енцефаліт,сифіліс і туберкульоз (біля 634 виборців),ЛГБТ ( по неофіційним даним до 850 виборців),судимих за вбиства,педофілію,некрофілію,корупцію-(біля 1540 виборців) sets.

*** конкретний

це *** чи *** подивись на себе з боку

від себе нічого не сказав все читає.Народ сховайте всі поспорта і сидіть дома.люди голосуйте за мене я іван з бубнова.Але клоун ***ець!

 

Йди танцюй, ну не місце тобі там.... просто танцюй, і вчи діток...ти смішний зараз...повний маразм....

Мій батько має дві вищі освіти. Директор підприємства, 64 роки. Дуже багато міг би сказати пацану без освіти та постійної роботи роботи, але глянув на відео....... "не хочу на *** витрачати часу".

підтримую

Черновецький...

Бляха куди дивлятся батьки епт????Він же реально ***)))просто піпець.Такого *** я давно не бачив )))йому самому смішно з себе

Наведеш порядок . Одне єхидство на лиці.

будь який житель Нововолинська був би не чим не гіршим кандидатом за ось цого парубка 

Господи! Куда мы катимся! Какой то сопливый вылупок берется руководить городом,который создавали те ,кому за 65. Вывод для себя я сделала однозначно : те,за кого он агитирует такие же , как и он: наглые, циничные, без стыда и совести. Думаю, что у жителей моего города хватит ума не допустить к власти эту банду,которая никак не может нажраться! Вы позор нашего города! Мне жаль ваших родителей. Скоро и они станут для вас лишними.

старі пердути ви своїм цинізмом спаплюжили життя не одній молодій людині. шукайте собі місце вже не під сонч\цем а де інде

Пане Анатоль, агов. Це про вас

Божечки, люди, чого ви напали на молодого хлопця? Чи ваші голови вже геть мізків не мають і не розуміють що він це робить ради приколу? Розумієте таке слово "прикол", людина йде проти системи. Хто не в курсі, він сам на інтервю казав що це так і знає що не стане мером, а хоче привернути увагу молоді до виборів. А вам би тільки гівном полити людину...Шо ви за скоти такі, а???? Самі ви клоуни, стидно що в нас стільки людей замість мозку мають вату, інакше не скажеш.

сама ти скотиняка

дорога пані Александра всі розуміють слово ,,прикол,, але с приколом проти системи не підешь,треба мати багато аргументів і лідерські качества,щоб молодь потянулась за лідером,але на жаль у Андрія ціх качеств немає і ці роліки,які були змонтовані,це повнии брєд,а гівном иого ніхто не поливає,а кажуть правду.Я думаю ви знаєтє,що таке слово,,правда,,

хахаха......він прикольнувся,а почув на жаль правду

Зображення користувача MalcolmX.

кек, неужели танцы не зашли? андрюша-то думал на троллинге дедушек и бабушек пиарнуться. не вышло(

Сторінки