Як Ви погуляли на Дні міста 26 серпня 2012 р., у Парку культури?

Коментарі

Чудово. Частяков усе таке гарно влаштував. Моя сімя дуже задоволена!

Якщо ..."Частяков усе таке гарно влаштував"... ,то кошти з Нововолинського бюджету на святкування Дня міста не витрачались. Це справді чудово.

Частяков гарно все влаштував 25 серпня. (Див. фоторепортаж "Можна і без горілки!" на nvip.com.ua та  "Красти не можна!" read.ucoz.ua) А День міста був 26-го. І це влаштував міський голова В.Сапожніков із дозволу міських депутатів. А міський прокурор ... їхнього рішення, хоча був присутнім на сесії коли воно приймалось. На порушення Конституції та Законів України ніхто із них уваги не звертає. Знають, що контролю за їхніми діями із боку членів громади, не буде. Навіть наймінімальнішого. Проте, факт залишається: державні посадові особи грубо ігнорують законодавство Держави.  Регулярно.

Пришли на Скрябіна, промокли, подивилися салют, сподобалось. А яким боком до дня Нашого міста Донецький наглядач, не розумію... Ах да... кандидат...

Соромно! Хіба таке гуляння може бути чудовим? В парку культури не було культурної програми. Чи, можливо, виїзна торгівля зі столиками - це для Нововолинська культура? Звичайно все залежить і від самих городян, але купа п"яних, які розпивали горілку при дітях хіба це нормально? На лавочках, на траві розкладалися цілими застіллями. Було неприємно навіть дивитися, тай пройти було важко. Нам не сподобалось. Тай пояснити нашим гостям, які приїхали з інших міст і навіть інших країн, чому дорослі п"ять  на кожному кроці, а не зробили це вдома - я не змогла. Сумно...

Алла,за багато років поневолення,людей навчили тільки пиячити та волати сороміцькі пісні. Тому людям подобається так "відпочивати".Деякі громадяни навіть не уявляють,що можна відпочивати та цікаво проводити дозвілля без горілки,мордобоя,синців та "будуна". У місті Нововолинську  немає жодного порядного місця де можна відпочити з сім"єю.Ну,"Донбасс","Сіс" та громадський туалет у парку культури не брати до уваги.

Дійсно, шкода. Місця для відпочинку думаю є. Навіть той самий парк культури, просто туди йти потрібно не з приводу дня міста, а в звичайний вихідний, коли нема такого великого скупчення людей. А от працюючий, безкоштовний туалет в парку - це великий плюс. У Львівському ПК така послуга платна, не зважаючи на те скільки коштів ви витрачаєте на атракціони (((.