Вигнаний з "Батьківщини" депутат облради вважає, що народ помилився на виборах.

Екс-кандидат у народні депутати по Володимир-Волинському виборчому округу Євген Недищук, який програв вибори, вважає причиною своєї поразки нездатність народу відрізнити полову від зерна, а також те, що людей не цікавлять особисті якості та здібності кандидата. Про це він заявив у інтерв'ю газеті Волинь-нова та «Наше місто».

 «Багато хто саме на цих виборах показав своє справжнє обличчя, що стало ще одним уроком для мене як людини», – зазначив колишній член «Батьківщини», якого виключили з партії за порушення угоди про розподіл мажоритарних округів між опозиційними силами.

 «Аналізуючи результати голосування, можна з упевненістю сказати, що зараз виборця зовсім не цікавлять особисті якості та здібності кандидата. Головне – бренд, партія, від якої йде претендент на депутатський мандат. І не важливо, хто стоїть поряд біля поважного авторитетного лідера – вибачте, баран, олень чи білочка. Головне, щоб лідери мали якомога вищий рейтинг, а претендент на депутатський мандат – гарний і розумний вигляд, і тоді все буде гаразд. Ще, на жаль, Господь не дав нам розуміння відрізнити з усієї цієї полови зерна істини та правди. А чи дасть взагалі? Шкода, але, за великим рахунком, кожен народ має ту владу, на яку заслуговує», – додав «ввигнанець».

 Нагадаємо, що на початку виборчої кампанії Євген Недищук відмовився знімати свою кандидатуру на користь єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил, за що його виключили зі складу «Батьківщини». Проте це не зупинило політика від участі у виборах, на яких він здобув підтримку лише 4,99% виборців.

Вголос http://vgolos.com.ua/politic/news/49663.html

 

Коментарі

Коментарі

20

  Пане Гість , Ви розпочинаєте підготовку до майбутніх виборів?

  Обережно- закон сіяння і жатви не відмінений.

  Особисто з Недищуком Є.М. не знайомий, але знайомий із його діяльністю. Підтримував і буду підтримувати.

Сашко не лякай людей! Вже всі настільки налякані, що і годі говорити. А цей такзваний коментар Недищука, це такі собі останні маленькі спазми, судоми Микитовича. Хай роскаже скільки бабулесиків скосив на перегонах, за те що незняв кандидатури. Питання два чому коли він декларує свою щирість він пішов на вибори в супереч партійним принципам, тобто два кандидати від однієї партії Слабенко і Недищук? Цей факт є беспосереднім доказом того що хтось і зних працював на владу. Слабенко як досвітчений політик виступив в підтримку одного з кандидатів, чим підтвердив що він крутий ковбой, а Микитович взяв балабелики і сам собі викопав яму, бо небуло вже куда тікати Донецьк непробачає зрад.

 

Відшуміли парламентські перегони, які ввійдуть в історію як найбільш брудні й суперечливі. Майже затихли післявиборчі пристрасті. Прийшов час роздумів, аналізу та висновків. Ними побажав поділитися з читачами екс-кандидат у народні депутати по Володимир-Волинському виборчому округу №19, депутат обласної ради нововолинець Євген НЕДИЩУК (на фото)
     
     
     Алла ЛІСОВА
     
     
     — Насамперед хочу висловити щиру вдячність тим волинянам, які підтримали мене у виборчих перегонах до парламенту, — розпочав розмову Євген Микитович. — Дякую вам за довіру, за ваш голос, який дає мені натхнення для подальшої діяльності як депутата обласної ради, як не байдужої до суспільних процесів людини.
     — Якщо враховувати кількість кандидатів по вашому округу, величезний людський і фінансовий ресурс, який був задіяний ними на цю передвиборну кампанію, то вас можна привітати з хорошим результатом. Особливо високу довіру вам висловили мешканці Нововолинська. Чи задоволені ви?
     — Багато хто саме на цих виборах показав своє справжнє обличчя, що стало ще одним уроком для мене як людини. Аналізуючи результати голосування, можна з упевненістю сказати, що зараз виборця зовсім не цікавлять особисті якості та здібності кандидата. Головне — бренд, партія, від якої йде претендент на депутатський мандат. І не важливо, хто стоїть поряд біля поважного авторитетного лідера — вибачте, баран, олень чи білочка. Головне, щоб лідери мали якомога вищий рейтинг, а претендент на депутатський мандат — гарний і розумний вигляд, і тоді все буде гаразд. Ще, на жаль, Господь не дав нам розуміння відрізнити з усієї цієї полови зерна істини та правди. А чи дасть взагалі? Шкода, але, за великим рахунком, кожен народ має ту владу, на яку заслуговує.
     — Однак виборці Володимир-Волинського округу, кажуть, і на цей раз проголосували не так, як усі інші…
     — Мене особисто втішило, що мої земляки-нововолинці не дуже купилися на захмарні обіцянки грошовитих мішків — своїх і «зальотних». Нехай мені також вибачать, але мушу сказати, що разом із тим у нас ще дуже багато не думаючих людей. Наше місто за останні 18 років вперше (!) мало шанс вибрати свого представника у Верховну Раду. Але ми цією можливістю не скористалися. Нововолинськ — місто дуже молоде, тому, мабуть, ще не доросло, аби мати свого народного депутата. Можливо, до наступних парламентських виборів подорослішає та стане мудрішим. Чи трапиться знову така нагода — покаже час. Якщо в майбутньому вибори проводитимуться тільки за списками партій, то її, впевнений, більше не буде.
     — Євгене Микитовичу, кажуть, що ви вели найбільш скромну і толерантну передвиборну агітацію. Чи виправдані саме такі методи боротьби за мандат?
     — Не раз, спілкуючись із виборцями округу, наголошував: «Підтримуйте мене. Але якщо я комусь не подобаюсь чи немає до мене довіри, голосуйте тільки за Мельника». На жаль, зі сторони Євгена Івановича порозуміння і співпраці не отримав. А було якраз все навпаки. Ще під час виборної кампанії та після неї я дізнався, що Мельник закликає не голосувати за мене, тому що «Недищук іде від Партії регіонів». А ще зацікавлені особи поширювали чутки, що мені на вибори дали 50 тисяч… Прикро, коли ще не будучи депутатом, кандидат розпочав свою діяльність із неправди. Зрештою, час покаже, хто є хто.
     Спостерігаючи за стратегією ведення виборчої кампанії Об’єднаної опозиції, прийшов до висновку, що вона не хотіла перемагати у виборах. Бо, маючи більшість у Верховній Раді, треба було б брати на себе відповідальність за курс і життя держави. А за два з половиною роки — вибори Президента, і на них краще йти знову з опозиції, а не з влади. Але опозиція не врахувала, що Партія регіонів може набрати конституційну більшість. Тому за все, що діється в країні, однаково відповідальні і влада, і бездіяльна опозиція.
     Парламентські перегони-2012 показали, що виборець не пам’ятає добрих справ і їх не цінує. Він готовий продатися за кілограм гречки, безкоштовний проїзд, «халявну» поїздку до Почаєва, концерт… І щоб він за тебе голосував, треба якомога більше наобіцяти. І викинути йому на голову тонни нікому не потрібної макулатури. Тобто, якщо у тебе немає мільйонів або крутого бренду за спиною, — нічого й рипатися. Скільки б ти не зробив щиро і безкорисливо для громади — це ніщо. Саме за таким сценарієм пройшли останні вибори. На жаль, добропорядність і чесність сьогодні не в моді.
     — Останнім часом став популярним сумний жарт, що для народу було б добре, якби вибори відбувалися щороку.
     — У цьому зв’язку не можу не згадати команду донецького кандидата. З огляду на певні етичні моменти, не буду називати прізвищ тих, хто на нього завзято працював, хоч не завадило б це зробити, щоб волиняни знали своїх «героїв». Можна зрозуміти тітоньку чи дядечка, які просто заробляли гроші на прожиття, роздаючи агітки. Але важко збагнути логіку поведінки самодостатніх людей, підприємців, які мають немалі статки й нібито патріотичні переконання. Так вони старалися з усіх сил, щоб зробити для влади «тушку» в парламенті. До цього процесу долучилися і деякі досить відомі особи. Зрозуміло, що робили це за немалі гроші. А де патріотизм, національний стрижень? Чи був він у них взагалі? Зелена купюра — це ікона, якій моляться ці перевертні.
     — Разом із тим, ви залишаєтеся у рівновазі й налаштовані на подальшу активну діяльність. У якому напрямку плануєте працювати?
     — Я депутат обласної ради. Вже закрив сторінку «Вибори-2012», а наступного дня відразу відкрив нову. Трудитимуся для родини, для громади. Трохи змінив пріоритети: раніше на першому місці була громада, а потім родина. Тепер буде навпаки. Більше уваги постараюсь приділити сім’ї, донечці Софійці. Мої благодійні програми знову почали діяти. Вже оголосив конкурс на кращий малюнок до дня Святого Миколая у Нововолинську та Володимирі-Волинському. Можливо, погода посприяє облаштувати ще кілька дитячих майданчиків.

 

Не скажу, що я допомагав, але і не заважав. На мою думку, ставити ослони, загвинчувати жарівки у загижених під'їздах, облаштовувати дитячі майданчаки тощо - неправильно. А змушувати робити це посадових владних осіб, у службових обов'язках яких прописані ці пункти - справедливо і нормально. Це, ще і законно. У першому випадку - будеш всім добреньким, а у другому - наживеш купу ворогів. Що легше?  - Іти шляхом найменшого опору. Проте, він майже завжди кривий. І часто не приводить до пункту призначення. То може, не йти асфальтівкою?

У підсвідомості кожного із нас є "темна кімната",  у яку ми самі часто боїмось зазирнути. Мало того, ми ще і маскуємо її від сторонніх, роблячи вигляд, що вона не існує.  Але, не виконуючи жодних рухів, просто треба жити з нею, знаючи, що вміст її нікуди не зникне, що це твоє навіки, дане від моменту народження. Жити і все. Так ось. Не вдаючись до демагогії  про партійну дисципліну у ВО "Батьківщина", за що виключили з фракції і т.д., краєм вуха чув, що Недищук Є.М. вступив в "Українську Народну Партію". Якщо це так, то незрозуміло, що поєднало екскандидата зі одіозною Любов'ю Кравцовою, що зробила дивну і карколомну кар'єру, обійнявши посаду директора ЦДЮТ (колишній ДЮЦ, де торгують цигани)? І найголовніше, це за які заслуги?  Знаю тільки, що потрібно бути дисциплінованим. Особливо, депутату обласної ради.  Якщо цього нема - готова "тушка"!

Зображення користувача SMILE.

Який Донецьк,що за абсурди.Будьте компетентними в політиці.Не наговорюйте на людину.Який наш народ "огидний" у своїх висловлюваннях.Такі наклепи придумує.Як не соромно.

Пані Ася, а може Люба директор ДЮЦУ! Не обзивайте людей огидними. Раджу заглянути в зеркало компетентного політика. Правдонька очі ріже!

Маєте рацію. Абсолютно і повністю. Коли міські депутати і голова ліквідовували ДЮЦ то одна паня, очевидно заздалегідь знаючи про своє майбутнє підвищення, мовчала, ніби у рот води набравши. Незважаючи на значне скорочення педагогічного і технічного персоналу ДЮЦу.  Біду і трагедії людських доль. Можна згадати, також, і звільнення, як вбачається незаконне, Надії Жук зі міського Управління освіти. І знову - мовчок. І так далі. А тепер, за одну згадку про це, Вас називають "огидними". А я вважаю огидними кадрові ігрища, що ведутьтся у міськраді. Продажних журналістів, котрі пишуть і монтують провладні відео за гроші, забувши про совість. Купуються за посади, до православних храмів ходячи. Замолюючи гріхи. Божа милість не має кінця, але і Йому може набриднути дивитися на суцільну гидоту підлості. Поцікавтеся, хто став новим редактором міського журналу "Регіон Бандерівський". І хто головний спонсор.

"Ася". Зі завтрашнього дня Господь дає вам 40 днів на роздуми. Обирайте: брехати - не брехати, дурити - не дурити, лизати - не лизати, красти - не красти, по-совісті - не по-совісті... і так далі. Вибір, тільки за вами. Як оберете, так і буде. Тільки не плачте, якщо він буде не на вашу ж, власну користь. Самі обрали.

Зображення користувача SMILE.

"Не суди,да не судим будешь".

Вношу поправку - я не пані Люба.

 

А хто вас знає? Це найулюбленіша заповідь всіх кар'єристів, злодіїв і бандитів. А мені видається, що "Гість 333" таки правий - це ви. Навіщо відхрещуватися від самої себе - гріх, та й всі знають, що за фрукт.

Зображення користувача SMILE.

І перш ніж потурати людям за "скалку в очах","колоду"  потрібно дістати

Котру зі скалок?  У мене їх неміряно, на жаль.

"Ася". Зі завтрашнього дня Господь дає вам 40 днів на роздуми. Обирайте: брехати - не брехати, дурити - не дурити, лизати - не лизати, красти - не красти, по-совісті - не по-совісті... і так далі. Вибір, тільки за вами. Як оберете, так і буде. Тільки не плачте, якщо він буде не на вашу ж, власну користь. Самі обрали.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ах Нововолинськ. І далі льопаємося у власному гімінці, пишучи тут про "останні маленькі спазми", "судоми", "балабелики" - що за вершини епістолярного жанру. Анатоля знову ж понесло в болючі для нього теми, знайшлося місце для пані Любові в його роздумах (хоча про неї ту ні слова) і для дигресій про темні кутки і кімнати власної свідомості...

Готовий підписатися під кожним словом пана Євгена, особливо коли частина із них звучить майже дослівно як мої повідомлення на НВІПі чи на особистому сайті. І це не нарікання аутсайдерів, а сурова правда, брак свідомості якої шкодить не їм - вони то все бачать, аналізують і розуміють, а усій тій масі, яка у кількості 15802 голосувала за Ковальчука знаючи про його ПатРіотизм; 8469 - за Частякова - новоявленого месію-ПатРіота, 8198 - за Киручука, який такі ж самі дрова як Діброва, якби не Кличко біля нього...

Сумно, але нічого страшного не сталося! Маса повинна відбути певну кількість демократичних актів, аби стати громадянами. Іще не одні вибори минуть, доки наші діти і внуки навчаться обирати критично, совісно, свідомо те все ж таки колись це настане.

Повіяло свіжачком. Проте, відступивши від теми, скажу, що після певної кількості "актів", може настати імпотенція. А якщо серйозно, то пан міський голова офіційно, "знаючи про його ПатРіотизм", як ти пишеш,  підтримав того ж Ковальчука. Не думаю, що його погляди після виборів кардинально змінились. Та й сам він, кажуть, перекинувся у іншу партію. Що із цим робити?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Що із цим робити?

 На наступних виборах обрати його іще, як господарника. Із нашою політичною сліпотою, недоосвідченістю і тупістю це саме той вихід:)

Готуй себе на міського голову - якраз пора.  Досвіду на виборах набрався. Бо вже протилежна команда розпочала підготовку свого нового ручного претендента зі старими замашками. Відоме, навіть, прізвище.  Я думаю, ти здогадався для чого ці потуги - щоб залишити на посадах "совкових" керівників, і уберегти вкрадене. Про п'ятий термін всі чудово розуміють, що це пропагандистська штучка, яка не вистрелить. Розпочалася чергова циркова вистава. Думай. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Можете назвати прізвище?

Можу, але при особистій зустрічі.

Сторінки