Головна Корисне Екскурсія першокласників ЗОШ№4

Екскурсія першокласників ЗОШ№4

126
0

Буває так, що вогонь стає не другом людини , а ворогом,  тоді ми поспішаємо набрати номер 101 та покликати на допомогу. І вона приходить в особі сміливих і благородних людей у червоних машинах. А от хто вони, як живуть, як служать – про це дізналися учні 1 – А та 1 – Б класів ( вчителі Гончарова О.В., Римарчук В.А.) ЗОШ №4, відвідавши Державну пожежно- рятувальну частину 5 у м. Нововолинську.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з рятувальною технікою та обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій  та захоплюючій формі старший лейтенант Соложук В.В. та його підлеглі розповіли присутнім, як діють оперативно – рятувальні наряди. Черговий караул продемонстрував  розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі. У своїх дитячих руках екскурсанти змогли потримати пожежний рукав, по якому під час локалізації вогню подається вода, та приміряти протигаз.

Діти із захопленням взяли участь у екскурсії, задавали питання господарям пожежно- рятувальної частини, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.Реклама у Нововолинську