Головна Освіта «Шатровий дах» накрив НВК №1

«Шатровий дах» накрив НВК №1

200
0

Волинянам обіцяють масово міняти дахи з шиферу на черепицю, повідомляють у ВолиньPost.

В облдержадміністрації кажуть, що на Волині продовжуватимуть програму «Шатровий дах», в межах якої на усіх дитсадках та школах регіону поміняють азбестові дахи на металочерепичні. Роботи здійснюються незалежно від того, на якій території знаходиться дитсадок: у селі чи місті, – кажуть в прес-службі відомства.

Як відомо, втілення регіональної програми «Шатровий дах», зокрема, для дитсадків, ініційованої головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком, розпочалося ще торік.

Так, цього року такі роботи повністю здійснено в ДНЗ сіл Ратнів (Луцький район), Піща та смт Шацьк, Риковичі (Іваничівський район) та Підгородне (Любомльський район).

Крім того, шиферні дахи замінено в школах сіл Бортнів та Мовники (Іваничівський район), Омельне (Ківерцівський район), Поворськ (Ковельський район), Мала Глуша та Воля Любитівська (Любешівський район), Боровичі та Нова руда (Маневицький район), Жиричі та Залухів (Ратнівський район), Вічині (Рожищенський район), Новий Двір (Турійський район), НВК №1 (м.Нововолинськ), а також в спортивному залі обласного ліцею (м.Луцьк) та таборі «Ровесник» (с.Забороль, Луцький район).

В оновлення покрівель вкладено майже 4,7 мільйона гривень коштів місцевих бюджетів. Роботи тривають далі.

Як наголошує голова облдержадміністрації, наші діти мають навчатися і виховуватися в екологічно чистих приміщеннях, а застарілі шиферні покрівлі становлять небезпеку для здоров’я майбутнього покоління.

Джерело ВолиньPost.реклама у Нововолинськ