Головна Новини Нововолинська Синьор помідор і графині черешеньки: дитсадок № 4

Синьор помідор і графині черешеньки: дитсадок № 4

114
0

Члени антикорупційної громадської організації «Україна + Польща», як і обіцяли, продовжують публікацію матеріалів перевірок Нововолинською міською прокуратурою комунальних організацій, які підкоряються виконкому міськради та знаходяться у його прямому підпорядкуванні. На основі офіційних документів.

Всі чи майже всі керівники міських установ, як вбачається, до цих пір перебувають у звичному для них стані, який характеризується хворобливим прагненням особистого збагачення у вигляді поборів, хабарів, благодійних та «цільових внесків, що є прямими чи замаскованими кримінальними порушеннями законодавства і Конституції України.

Вже неодноразово ми, на міських інтернет-сайтах та в друкованих ЗМІ, публікували матеріали про виявлені міською прокуратурою та ГО «Україна + Польща» корупційні зловживання. Проте жодна із посадових осіб, ані у місцевій раді, ні у освітніх закладах ДДУ, шкіл, в центральній міській лікарні тощо, заслуженого серйозного покарання так і не зазнала.

Це наштовхує на думку, що в нововолинських органах місцевого самоврядування склалися нездорові стосунки між керівниками і підлеглими їм посадовими особами середньої та нижчої ланок. За що не візьмись, будь то будинок для літніх людей чи Комбінат міжшкільного харчування, тендерні конкурси на міжміські перевезення чи службові відносини у стінах міськради – скрізь вбачаються перевищення службових повноважень та посадові зловживання, порушення чинного законодавства, конституційних прав і свобод громадян. Переслідування за іншодумство, політичні переконання, цензура, узурпація влади. Кумівство, сватівство і свояцтво стали, очевидно, нормою посеред обраних громадою найвищих міських посадовців.

У місцевих ЗМІ прославляються «вожді» та «вождики» – ганебне явище, що дісталось нам у спадок, іще із радянських часів. Міська земля і майно, включаючи школи, дитячі дошкільні установи та комунальні об’єкти роздаровуються і продаються «своїм людям», релігійним конфесіям протестантського спрямування, часами за безцінь. Таке становище нагадує небилицю італійського казкаря Джанні Родарі – «Цибуліно». У нашому повсякденному житті, посеред місцевої влади, легко впізнаються тамтешні персонажі – Принц Лимон, Синьйор Помідор, Герцог Мандарин, Барон Апельсин, солатики-лимончики і навіть Графині Черешеньки… – у війні фруктів проти овочів.

На цей раз пропонуємо увазі громадськості результати прокурорської перевірки у дитсадку № 4 зі прізвищами і реальними особами. Без прикрас та перекручень.

Батьки! До боротьби за справу по здачі поборів на придбання холодильників, кушеток, тумбочок, вакцин, платних уроків англійської мови і танців, капітальних та поточних ремонтів дахів, доріг, майданчиків… будьте напоготові! Ви вже готові?!..

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст газети «НВІП»Реклама у Нововолинську