Головна Соціум Дитсадок № 4: повторення нездійсненого

Дитсадок № 4: повторення нездійсненого

100
0

Перед вами іще один документ зі міської прокуратури. Надісланий одному із батьків. У ньому підтвердження корупційних, як вбачається, дій завідувачки ДДУ № 4 та чиновників міського Управління освіти.

В листі міської прокуратури № 797 вих.-14 від 19.03.2014 року, ви знайдете дикі речі, що аж ніяк не вписуються у задекларовані найвищим міським начальством Нововолинська переможні реляції про європейський статус нашого міста. Це навіть азіатчиною назвати не можна. Такі речі, можливо, можна віднайти хіба-що, десь на Соломонових островах у Південних морях, на безмежних просторах Тихого океану, мешканці яких ще донедавна були канібалами. Та й то навряд чи.

Тут прямо замішаний виконавчий комітет міськради, що видає незаконні та не підкріплені юридично, розпорядження. На якого працює цілий штат юристів відділу місцевої ради, отримуючи зарплату із кишень платників податків. Як і завідуюча ДНЗ № 4 Л.М. Могіль. Як і начальник управління відділу освіти М.П. Остап’юк – наймити територіальної громади. Порушено цілий ряд законів і статей Конституції України. Народна Революція їх нічого так і не навчила. Вони й далі існують у смердючій багнюці «совка». Кримінальні справи знову не порушено. У офіційних документах прокурорських перевірок знову відсутні слова «корупція» і «неправомірна вигода».

Панове! Ви чекаєте палаючих шин від «Правого сектору» під вікнами своїх службових кабінетів. Я противник таких методів, але ви самі змушуєте людей до радикальних дій. Ніяких змін у місті не спостерігається. Їх не було! Корупція й далі, цвіте пишним цвітом. За все потрібно платити.

Голова ГО «Україна + Польща» Анатоль Бідзюра. Журналіст газети «НВІП»Реклама у Нововолинську