Головна Новини Нововолинська Шахта № 10 – банкрут!

Шахта № 10 – банкрут!

148
0

Нововолинська шахта № 10 – банкрут. Банкрутом визнало себе й підприємство, яке будувало копальню. «Закопавши в землю» мільйони, Волинь лишилася з боргами. Про волинські махінації розповів голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт під час представлення керівника Луцького району сьогодні, 11 квітня.

У нас виплило таке собі луганське шахтобудівне підприємство, яке визнало себе банкрутом. Це для мене ще нова сфера діяльності. Будемо збирати інформацію, як воно так виходить, що будували шахту № 10, давали їм щороку по 120 мільйонів гривень на будівництво, а вона – банкрут. Можливо, це саме ті шпарини, через які пройшли 77 мільярдів гривень, які в державі не можуть знайти“, – сказав губернатор.

Очільник Волині наголосив, що горе-підприємство після своєї діяльності лишило обласному бюджету тягар у 2.5 мільйона гривень – це борг по зарплаті тим людям, які будували шахту.

Нагадаємо, ДП шахта № 10 «Нововолинська» знаходиться у Львівсько-Волинському вугільному басейні. Будівництво цієї шахти з річною потужністю видобутку 0.9 мільйона тонн вугілля та запасами 37.8 мільйона тонн енергетичного вугілля газової групи розпочали у 1980-х роках. У 2007 році на шахті введено І етап із виробничою потужністю 300 тисяч тонн вугілля на рік.

Ми повідомляли, що ще в 2011-му році в Нововолинськ приїжджали китайці з робочим візитом, аби вивчити потужність копальні й інвестувати у неї. Уже в 2012-му році працівникам ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка», які будували шахту № 10 «Нововолинська» почали боргувати із виплат зарплати.

Торік міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков казав, що шахта може запрацювати вже у 2014-му році. Таку ж інформацію подавав й екс-губернатор Борис Клімчук, мовляв, Волинь отримала понад 47 мільйонів гривень на будівництво 10-ї шахти у Нововолинську.

Джерело: «Волинські Новини»реклама у Нововолинськ