Головна Новини Нововолинська Шахта №10 практично готова до роботи, – голова ОДА

Шахта №10 практично готова до роботи, – голова ОДА

86
0

Шахта №10 міста Нововолинськ наразі знаходиться у передпусковому стані. Про це повідомив очільник ОДА Володимир Гунчик у ході апаратної наради 22 вересня, – інформує «Волинська правда».

За його словами, залишилося непродуманим лише питання теплогенерації.

Важливо, наголосив губернатор, налагодити самостійну роботу. Адже зараз для збагачення ресурсу вугілля з Нововолинського басейну возять у Львівську область, а потім назад. Таким чином, логістика обходиться дорожче, аніж безпосередньо видобуток.

«Стратегія розвитку цієї шахти – це стратегія розвитку вугільної галузі у Волинській області на наступні 40 років», – підкреслив Володимир Гунчик. Очільник облдержадміністрації розповів, що дав доручення підприємству «Волиньвугілля» вивчити ситуацію зі споживачами, аби наступного року об’єднання могло напряму забезпечити їх вугіллям. Він зазначив, що це не менше 300 тисяч тонн.

«Виробник повинен у першу чергу сам працювати над ринками збуту, ніхто йому ринки не принесе», – наголосив Гунчик.

Очільник ОДА додав, що обласна влада повинна завантажувати «Волиньвугілля» у першу чергу своїми замовленнями.

Губернатор також зазначив, що вугільна галузь на Волині, як і загалом в Україні, є дотаційною. Тому він дав завдання керівництву шахти працювати над зниженням собівартості вугілля.Реклама у Нововолинську