Головна Новини Нововолинська Олександр Топорівський: чому ми йдемо на вибори?

Олександр Топорівський: чому ми йдемо на вибори?

294
0

Дуже й дуже не хотів завалювати сайт своєю політичною рекламою, а тому в станній день агітації розміщую тут інфу про діяльність із посиланнями на матеріали, програму і відео вчорашнього ефіру. Так, це агітація і пробачте мене за цей грішок.

Пафосно, але дійсно вважаю, що працювати треба задовго до виборів, адже будь-які повноваження – це додаток до організаторських та управлінських здібностей)

АВТОБІОГРАФІЯ
Народився 5 квітня 1990 року в селищі Жовтневому в сім’ї робітника. 1997 року пішов у перший клас (ЗОШ № 8, закінчив 2008 року). 2008 року вступив до Київської академії міжнародної економіки і міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародна економіка»; закінчив навчання 2013 року з відзнакою, маю викладацький ступінь, добре володію англійською.

Із 2008 до 2011 року – позаштатний кореспондент газети «Наше місто».

Із 2009 року очолюю громадську організацію «Молодіжна ініціатива».

Із 2013 року – головний редактор найпопулярнішого в місті видання «Нововолинський інформаційний портал» (nvip.com.ua).

Найвагоміше досягнення: переможець І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2011); стипендіат Президента України.

Громадянство – українець; позапартійний; не судимий.

ЩО ЗРОБИВ?

1. Громадська діяльність. Щороку – міський мовний конкурс «ЗОЛОТЕ СЛОВО» для учнів, презентації книг відомих письменників (Любко Дереш, Макс Кідрук).

2. Автоспорт. У 2014 році з автоклубом провели змагання з автослалому та спринт-слалому на кубок «DRIVE2 Нововолинськ»; зареєстрував автоклуб юридично.

3. Волонтерство. У 2014 році з колегами зібрали в місті більш як 50 тисяч гривень, ліки, продукти для Майдану; понад 200 тисяч гривень – на бронежилети і каски солдатам. Влаштовували благодійні акції на підтримку бійців (найвідоміша – «Разом переможемо!» 2015 року, зібрали 28 тисяч гривень). З волонтерами допомагав мобілізованим у селищі, під час Майдану єдиний із нововолинських журналістів висвітлював події в Києві у найгарячіші дні. Один із засновників «Нововолинського центру допомоги військовим», підготував усі реєстраційні документи.

4. Контроль за владою. У 2015 році з колегами запустили проект «Нововолинський онлайн диспетчер» для швидкого вирішення проблем міста, реалізували програму «Відкрите місто»: тепер усі рішення, протоколи, проекти рішень міськради публікуються на сайті.

5. Депутатська діяльність. Напрацював більш як 70 депутатських звернень для вирішення людських проблем, підготував кілька десятків проектів рішень на сесії, ініціював скликання кількох позачергових сесій, в тому числі – щодо недопущення приєднання селища до Литовезької громади; посприяв асфальтуванню вулиці Незалежності, заміні трьох електроопор, влаштуванню кількох ліхтарів освітлення; піднімав питання транспорту, повернення «швидкої», ремонт дороги «Нововолинськ – Іваничі», зняття незаконних банерів «Приватбанку», впорядкування ринку «Жовтневе», впорядкування смітників, прибирання снігу та інші.

6. Журналістика. За останні роки завдяки публікаціям, сюжетам допомогли сотням людей; висвітлювали акції протесту шахтарів у Києві.

ЩО ПЛАНУЮ ЗРОБИТИ? (оновлено)

Не люблю порожніх обіцянок, тому ставлю конкретні цілі на найближчий час:
1. З командою залучати кошти в селище за допомогою участі в грантових проектах (є досвід та навики);
2. Ввести посаду юрисконсульта (навіть на 0,5 ставки – він надаватиме безкоштовні юридичні консультації);
3. Впорядкувати кладовище – ним має займатися окремий працівник, дорогу до кладовища;
4. Допомогти тим, хто бажає отримати субсидію, із заповненням документів – наші бабусі не повинні їздити в місто!
5. Сприяти поверненню в селище патруля міліції (є домовленості);
6. Домагатися повернення «швидкої допомоги» в селище.
7. Встановлення дитячих майданчиків та спортмайданчика.
8. Завершити асфальтування вулиці Незалежності (35 метрів, уже домовився з міською владою);
9. Зробити відкритими документи ради (а бюджет – кожну платіжку);
10. Створити фонд громади (залучення коштів бізнесу та населення для різних проектів);
11. Проводити зустрічі на вулиці, у дворах раз на три місяці.

Серед стратегічних планів – реконструкція фонтана, сприяння облаштуванню літньої естради в парку, очистка озера, облаштування стадіону (є домовленість із ТОВ «Екоенергоресурси»), допомога БФ «Карітас» у реалізації проекту (а це – ще один дитячий садочок, спортзал для дітей, лікувальний центр та хоспіс), утилізація сміттєзвалища біля вулиці Сагайдачного, залучення інвестицій у селище, створення робочих місць.

Після виборів планую зустрічі з активом селища (молодь, голови ОСББ, підприємці, волонтери, пенсіонери), обговорити ідеї для розвитку селища, щоб у майбутньому разом з вами їх втілювати в життя.

Голосуйте за тих, хто працює для селища задовго до виборів!




реклама у Нововолинськ