Головна Без категорії 🤠 “Я дуже хочу зняти це кіно”: Гордон вперше про байопік про...

🤠 “Я дуже хочу зняти це кіно”: Гордон вперше про байопік про себе і про...

114
0

Відомий журналіст, телеведучий Дмитро Гордон в інтерв’ю проєкту “НАОДИНЦІ” для YouTube-каналу ТСН розповів, що хоче зняти про себе байопік – біографічний фільм.
Дмитро Гордон у проєкті “НАОДИНЦІ” також розказав, чому вважає, що війна закінчиться вже 2024 року, як оновлював свої дані в ТЦК, чи відчуває особисту провину за популяризацію представників російської культури в Україні. Крім того, 56-річний журналіст зізнався, які факапи траплялися у нього під час інтерв’ю, яку найбільшу суму заробив на YouTube, чи має посаду агента в ГУР, і після якої розмови вважає себе бовдуром. А ще Дмитро Гордон відверто розповів, на кого зі своїх героїв він міг би… виблювати під час інтерв’ю, про скандальну обкладинку в “Бульварі” (після якої Микола Мозговий був змушений продати квартиру!), а також про Зеленського, Ахметова, Саакашвілі, Лукашенка, Кашпіровського, Єфросиніну і багатьох інших.
Дивіться повний випуск “НАОДИНЦІ” з Дмитром Гордоном на YouTube-каналі ТСН: https://youtu.be/EjWc6UqNtiw

———————————————————————————

#гордон #интервью #тсн #новини1плюс1 #новости #войнавукраине2024 #новостиукраины #новинитсн #новинионлайн #новиниукраїни #новостимирареклама у Нововолинськ