Головна Без категорії Волинянка встановила рекорд України. На Волині втретє – чемпіонат з важкої атлетики

Волинянка встановила рекорд України. На Волині втретє – чемпіонат з важкої атлетики

19
0

Джерело: www.volynnews.com

Волинянка встановила рекорд України. На Волині втретє – чемпіонат з важкої атлетики

За право представляти Україну на Чемпіонаті Європи упродовж тижня на Волині змагатимуться юнаки і дівчата 15-23 років.

Від імені Волинської обласної ради учасників привітав перший заступник голови Юрій Поліщук, повідомили в раді.

Близько двох сотень важкоатлетів з 23 областей виборюватимуть першість у десяти вікових і вагових категоріях.

«Волинь вже претендує на реноме столиці важкої атлетики, і для нас велика честь вкотре приймати у себе найкращих у цьому виді спорту. Своїми досягненнями кожен з вас демонструє незламність і могутність нашої нації. Спорт загалом і важка атлетика зокрема – це завжди про надзусилля, цілеспрямованість, самовідданість і навіть одержимість як спортсменів, так і їхніх наставників.

Хочу привітати у цьому залі тренера Люблинецької ДЮСШ і донедавна воїна «Сталевої сотки» Дмитра Чеховського, який навіть на фронті не полишав дистанційно тренувати своїх вихованців. І поки він боронив цілісність країни на передовій, його підопічні виборювали перемогу для України на міжнародних спортивних аренах. В його особі дякуємо усім захисникам за можливість тренуватися, змагатися, досягати мети. Учасникам чемпіонату бажаю блискучих перемог, і усім нам – переможного миру!» – звернувся до спортсменів і тренерів під час церемонії відкриття змагань Юрій Поліщук.

Читати ще: Пам’яті видатних тренерів: на луцькому «Авангарді» – легкоатлетичні змагання. Фото

Про внесок Волині у розвиток цього виду спорту говорив і відповідальний секретар Федерації важкої атлетики України Борис Лобко: «Саме Волинь прославила Україну на весь світ такими видатними спортсменами як Андрій Хвесик, Надія Миронюк, Юрій Лавренюк, Віталій Волков, Юрій Чикида, а також Заслуженими тренерами Миколою Авраменком та Володимиром Левчуком».

На теперішньому чемпіонаті Волинь представляють майже 20 юнаків і дівчат.

За словами очільника школи вищої спортивної майстерності, головного судді змагань та амбасадора з розвитку важкоатлетичного спорту в області Андрія Авраменка, кожен з них має великі шанси на перемогу.

Так, уже в перший день змагань вихованка Камінь-Каширської ДЮСШ, Чемпіонка Європи 2023, 2024 років серед кадетів, бронзова призерка Чемпіонату світу Катерина Малащук не лише здобула першість у своїй ваговій категорії до 49 кг, а й встановила рекорд України, осиливши 72 кг у ривку і 90 кг – у поштовху. Окрім відзнак Чемпіонату Катерина та її тренер Валентин Андрусь отримали і грошову винагороду від очільника Федерації важкої атлетики Волині Олександра Лазорка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ