Джерело: Нововолинська міська рада
Дотація передбачена для агровиробників, які утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності. Сума виплати становить 7 тисяч гривень на кожну голову.
Програма реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 (зі змінами) і здійснюється через Державний аграрний реєстр. Подати заявку можна виключно в електронному форматі на офіційній платформі ДАР.
Зверніть увагу, в 2025 році отримати підтримку можуть лише ті власники тварин, які не скористались відповідною програмою у 2024 році. Хто вже отримував дотацію минулого року, не матимуть активного доступу до реєстру.
Більше інформації про умови програми та подання заявок – на сайті Державного аграрного реєстру (ДАР).