Головна Без категорії Аби не було неприємних сюрпризів: «Луцьктепло» нагадує про вчасну повірку лічильників

Аби не було неприємних сюрпризів: «Луцьктепло» нагадує про вчасну повірку лічильників

24
0

Джерело: www.volynnews.com

Аби не було неприємних сюрпризів: «Луцьктепло» нагадує про вчасну повірку лічильників

Для уникнення непорозумінь щодо нарахувань за послугу з постачання гарячої води ДКП «Луцьктепло» наполегливо рекомендує споживачам вчасно здійснювати державну метрологічну повірку квартирних лічильників гарячої води відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Наголошують, що показники не повірених приладів обліку не можуть брати до уваги під час нарахування плати за надані послуги.

Про це інформує ДКП «Луцьктепло».

В Україні міжповірочні інтервали лічильників гарячої води визначає Кабінет Міністрів України, вони складають чотири роки. Дату проведення повірки вказують у паспорті на засіб обліку із зазначенням міжповірочного інтервалу або в Свідоцтві про повірку засобу вимірювальної техніки. Крім того, отримати інформацію про терміни проведення періодичної повірки засобів обліку можна в друкованому рахунку за послуги ДКП «Луцьктепло» (працівники підприємства щомісяця розносять їх в поштові скриньки споживачів), або звернувшись до працівників центру обслуговування споживачів за адресами: вул. Гулака-Артемовського, 20 та вул. Винниченка, 26 у Луцьку, а також за номером телефону +38 (0332) 28 30 66 (або Viber +38 (050) 250 1021). Уся абонентська інформація також доступна в особистому кабінеті побутового споживача ДКП «Луцьктепло» на офіційному сайті підприємства.

Читати ще: Споживачі заборгували «Луцьктеплу» майже 174 млн грн

Періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) лічильників теплової енергії та гарячої води здійснюється за рахунок власників вузлів обліку відповідно до ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та чинних публічних договорів. Повірку лічильників гарячої води виконує будь-яка спеціалізована організація, яка має на це дозвіл, а власник лічильника сам вирішує, у кого та в який спосіб замовляти послугу з повірки законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

Послугу з проведення повірки лічильників можна замовити у ДКП «Луцьктепло». Вартість послуги з повірки лічильника води без демонтажу на підприємстві становить 345 грн (один лічильник) та 495 грн (два лічильники).

«Нагадуємо: в жодному разі не знімайте пломби підприємства та лічильник(и) самовільно, не маючи на руках акта від представника ДКП «Луцьктепло». Також не забувайте, що без опломбування вузла обліку показники будуть вважатися недійсними. Розрахунки за спожиту теплову енергію та гарячу воду згідно з показаннями засобів обліку здійснюють з моменту, коли представник виконавця послуг опломбує їх з’єднувальні частини до вузла обліку та складе відповідний акт», – наголошують в «Луцьктеплі».

У разі аварійної ситуації та необхідності розпломбування і/або демонтажу засобу обліку теплової енергії чи гарячої води споживач зобов’язаний невідкладно повідомити ДКП «Луцьктепло» за тел.: +38 (0332) 283 066(3), моб. +38 (050) 438 9277 (в робочі дні), фото на Viber +38 (050) 438 9277 (цілодобово), аварійно-диспетчерська служба (цілодобово) 0 800 21 55 21.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ