Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомили у поліції Волині.
Близько 22 години у селі Кортеліси Ковельського району водій мотоцикла Shineray зіткнувся з вантажним автомобілем ЗІЛ, який рухався заднім ходом з головної дороги на подвір’я. Внаслідок ДТП 20-річний керманич двоколісного загинув у кареті швидкої допомоги. За кермом вантажівки перебував 44-річний місцевий житель. Він був тверезим.
Читати ще: Водія та пасажирку мотоцикла, які у Луцьку зіткнулися з авто, госпіталізували з політравмою
Ще одна аварія трапилася близько першої години ночі у селі Бузаки Камінь-Каширського району. 17-річний водій мотоцикла SPARK не впорався з керуванням та зіткнувся з електроопорою. Хлопець загинув на місці події.
За обома фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Як нагадали у поліції, з початку 2025 року у ДТП за участі мотоциклів на території Волинської області загинули вже шестеро людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу