Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомляє ЕП з посиланням Агентство відновлення.
«У зв’язку з підвищенням температури повітря вводять тимчасові обмеження руху для великовагового транспорту вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т. Для збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися при температурних показниках повітря більш ніж +28 градусів за Цельсієм», – йдеться в повідомленні.
Обмеження не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, наголосили в Агентстві.
Читати ще: На Волині ліквідовують вибоїни на міжнародних та регіональних шляхах. На яких саме
На автомобільних дорогах загального користування державного значення буде встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.
Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуватимуть майданчики в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
Умови та режим обмежень переглядатимуть залежно від прогнозованої та фактичної температури повітря.
Повідомляють, що територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та відповідні обласні підрозділи Нацполіції стежитимуть за дотриманням вагових параметрів та вимог.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу