Головна Без категорії У Луцьку вночі зловили водія BMW, який втретє за рік їздив п’яним....

У Луцьку вночі зловили водія BMW, який втретє за рік їздив п’яним. Що вирішив суд

3
0

Джерело: www.volynnews.com

У Луцьку вночі зловили водія BMW, який третє за рік їздив п’яним. Тепер він збідніє на 51 тисячу гривень.

Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду.

Інцидент стався о першій ночі 27 квітня 2025 року. Олег Б. керував автомобілем BMW 330І на вулиці Захисників України, маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з рота, тремтіння пальців рук, поведінка, що не відповідає обстановці. Від проходження огляду чоловік відмовився.

Крім того, він скоїв зіткнення з припаркованим автомобілем Nissan, у результаті чого транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

Дії водія BMW кваліфікували за двома статтями КУпАП: ст. 124 (вчинення ДТП), ч. 3 ст. 130 (керування у стані сп’яніння, вчинене втретє протягом року). За п’яне водіння його вже судили в січні і березні 2025-го.

Читати ще: «Два дні тому курив траву»: у Ковелі покарали водія BMW, який уночі їздив під наркотиками

На судове засідання порушник із невідомих суду причин не з’явився. Вина підтверджується протоколами, довідкою Управління патрульної поліції, актом огляду, схемою місця ДТП, фототаблицею, письмовими поясненнями свідків.

Суд призначив Олегу Б. штраф у розмірі 51 тисячу гривень із забороною керувати транспортними засобами на 10 років. Вилучення транспортного засобу не застосовували, бо він не є приватною власністю правопорушника.

Дмитро КЛИМЧУК

Фото ілюстративне

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ