Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомили в БЕБ.
Слідство встановило, що житель Ковельщини закуповував автомобілі в Литовській Республіці та ввозив їх через пункти пропуску Львівської і Волинської митниць.
Під час перетину митного кордону автівки декларували як гуманітарну допомогу для потреб Збройних Сил України, використовуючи реквізити благодійної організації. Надалі фігурант продавав транспорт приватним особам за готівку або ж розбирав на запчастини для подальшої реалізації.
Читати ще: Волинянин, прикриваючись благодійним фондом, заробляв на ввезених з-за кордону автівках
Детективи повідомили волинянину про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України (контрабанда підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація коштів, одержаних злочинним шляхом). Обвинувальний акт скеровано до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу