Головна Без категорії На Волині за добу приборкали 14 пожеж

На Волині за добу приборкали 14 пожеж

6
0

Джерело: www.volynnews.com

Минулої доби в області трапилося 14 пожеж, 11 з них – на відкритих територіях. Порушників правил пожежної безпеки виявлено в селах Звози та Муравище Ківерцівськоі громади, селі Смолява Берестечківськоі громади.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.

За цими фактами складено документи про притягнення паліїв до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму понад 3000 грн.

Загалом учора горіли суха трава, чагарники, стерня у населених пунктах та поза ними на території усіх районів області. Зокрема у Ківерцівській, Володимирській, Луцькій, Локачинській, Дубечненській, Підгайцівській, Любешівській, Поромівській громадах.

Загальна площа цих пожеж – 8 га.

Займання трапилися через необережність громадян з вогнем.

В області утримується суха погода, тому ризик загорянь на відкритих територіях украй високий.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ