Джерело: www.volynnews.com
Як передає Укрінформ, про це повідомили у Міністерстві оборони Канади.
«Канада надасть Збройним силам України зимового спорядження на 30 мільйонів. Відправлення цієї допомоги вже триває», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ще 12 млн канадських доларів Канада спрямує у спільний фонд «Коаліції дронів» для посилення можливостей України у сфері безпілотних літальних апаратів.
Читати ще: Канада виділяє Україні ₴92 мільйони на посилення кіберзахисту
Крім цього, Канада передасть Україні зі складів власних збройних сил компоненти до ракет АІМ-7, ракетні установки LAU-7A та бронетранспортери М113 і запасні деталі до них.
Зауважимо, після початку повномасштабного російського вторгнення, Канада вже надала Україні різноманітної фінансової, гуманітарної, військової та іншої допомоги більш як на 16 млрд дол. США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу