Джерело: www.volynpost.com
Передає misto.media.
Їх планують встановити у Жидичині, Заборолі та Боголюбах. Це забезпечить якісне водовідведення для місцевих закладів освіти, культури та інших об’єктів. До системи згодом зможуть підключатися мешканці навколишніх територій.
Підприємство вже отримало 80% обладнання — мобільних модулів, необхідних для запуску систем. Роботи над впровадженням тривають.
Паралельно відповідальні служби узгоджують документацію, земельні рішення та інші дозвільні процедури. За планом, нові очисні споруди мають запрацювати у першій половині 2026 року.
Нагадаємо, пілотний проєкт запустили у серпні.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію













