Головна Без категорії Стало відомо, чим завершилося розслідування «інвалідності» черкаського прокурора

Стало відомо, чим завершилося розслідування «інвалідності» черкаського прокурора

2
0

Джерело: www.volynpost.com

Працівники ДБР завершили розслідування кримінального провадження щодо прокурора Черкаської окружної прокуратури, який за допомогою посадовців медико-соціальної експертної комісії незаконно оформив собі другу групу інвалідності та отримав виплати від держави понад 580 тис. грн.

Про це у телеграмі повідомляє ДБР.

Обвинувальний акт щодо прокурора та чотирьох колишніх посадових осіб Комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи» – голови та трьох членів обласної комісії МСЕК скеровано до суду.

У 2019 році медики свідомо підробили акти огляду та протокол засідання, де нібито підтверджувалася наявність у тодішнього працівника поліції, а нині прокурора, діагнози та ступень порушення здоров’я для оформлення інвалідності.

На підставі сфальсифікованих документів голова комісії видала виписку з акту огляду МСЕК та довідку про втрату працездатності. Насправді об’єктивні результати обстежень не давали підстав для встановлення інвалідності.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію




реклама у Нововолинськ