Головна Без категорії Волинський суд забрав для держави 61 пару брендових кросівок, а власника оштрафував....

Волинський суд забрав для держави 61 пару брендових кросівок, а власника оштрафував. Причина

4
0

Джерело: www.volynnews.com

Понад 170 тисяч гривень заплатить водій, який незаконно віз через кордон 61 пару брендових кросівок. Взуття натомість відійшло у власність держави.

Про це йдеться в постанові Любомльського районного суду.

Інцидент стався 29 серпня 2025 року на митному посту «Устилуг». Їдучи в Україну з Польщі, водій автобуса сполученням «Свебодзін-Харків» Микола П. приховав від митного контролю кросівки.

У конструктивних порожнинах транспортного засобу чоловік заховав 34 пари кросівок Nike, 19 пар кросівок Napapijri virtus, 8 пар кросівок Premiata. Загальна вартість незаконного товару становила 345 442 гривні.

Правопорушення кваліфікували за статтею 483 Митного кодексу (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Читати ще: Купив на базарі в Ковелі: як покарали чоловіка, який незаконно віз сигарети в Польщу

На розгляд справи порушник не з’явився. У письмових поясненнях він визнав вину і вказав, що взуття придбав на ринку у місті Катовіце, заплативши 2500 доларів. Але не мав жодних документів, що підтверджують вартість.

Суд вирішив, що Миколі П. варто призначити штраф у розмірі 50% вартості товарів, тобто 172 721 гривню. Усі пари кросівок конфіскували на користь держави.

Дмитро КЛИМЧУК

Фото ілюстративне

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ