Джерело: www.radiosvoboda.org
Бондаренко – ветеран російсько-української війни, брав участь у бойових діях на Донбасі, згодом почав працювати у ТЦК у Львові.
За даними прокуратури, чоловік, в якого перевіряли документи, завдав смертельних ножових поранень Бондаренку.
У день похорону ветерана підозрюваному у його вбивстві Григорію Кедруку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Він визнав, що мав ніж. За його словами, все погано пам’ятає про вечір 3 грудня. Утім, виклав у суді свою версію подій.
Військова омбудсманка Ольга Решетилова після вбивства військового ТЦК у Львові наголосила, що військовослужбовці не повинні займатися безпосередньою мобілізацією.
«Завдання військових – формування мобілізаційного плану, постановка на облік, розподіл особового складу. Оповіщенням, доставленням, затриманням, притягненням до відповідальності, пропагандою і формуванням відповідної інформаційної політики має займатися виконавча влада, органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи. Коли всі ці інституції самоусунулись і переклали відповідальність на плечі тих, хто не має відповідної спроможності, наслідки були очевидні і прогнозовані. Наслідки уже настали. Але краще пізно, ніж ніколи, почати зміни. При чому ці зміни – це як реформа мобілізації від держави, так і боротьба громадянського суспільства, медіа, свідомих громадян з навалою невігластва, безвідповідальності і російського ІПСО», – написала вона у фейсбуці.
- Якими будуть висновки та реакція на це вбивство?
- Хто повинен займатися мобілізацією?
- Чи повинен реагувати президент України Володимир Зеленський? Як саме?
Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на @Радіо Свобода:












