Джерело: www.volynnews.com
Як повідомили джерела УНІАН в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, близько першої години ночі місцевий мешканець на знак незгоди з агресивною політикою Кремля ліквідував двох представників силового відомства РФ. Джерела повідомили, що наблизившись до поліцейського автомобіля, який стояв неподалік поліцейського відділку, чоловік кинув у вікно автівки вибуховий пакет, унаслідок чого пролунав вибух.
За інформацією джерела у воєнній розвідці, в результаті вибуху двоє російських поліцейських загинули на місці, ще двох госпіталізовано з тяжкими травмами.
Джерела в ГУР зазначили, що ліквідовані російські поліцейські раніше брали участь у бойових діях проти України в складі окупаційної російської армії. Крім того, є докази їхньої причетності до катувань українських військовополонених, до яких систематично вдаються російські окупанти всупереч Женевським конвенціям та правилам і звичаям війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу













