Джерело: www.volynnews.com
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», о 14:21 бригада медиків виїжджала на виклик у село Гута-Камінська Камінь-Каширського району.
Медики виявили чоловіка приблизно 44 років з переохолодженням.
Парамедики встановили попередній діагноз: обмороження обох стоп другого ступеня.
Чоловіка доставили у Камінь-Каширську районну центральну лікарню.
Читати ще: У Луцьку вже двоє людей потрапили до лікарні з обмороженнями. Перші симптоми та що радять лікарі
У міністерстві охорони здоров’я зазначають, що холодова травма або переохолодження є одним із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.
Постраждати від переохолодження можна навіть за плюсової температури. За словами лікарів, температура повітря нижча ніж +7°С уже вважається такою, що може спричинити проблеми зі здоров’ям.
Найшвидше замерзають і обморожуються пальці рук та ніг, вуха і ніс, бо вони найменш захищені, мають тонкий жировий прошарок.
До основних ознак переохолодження належать тремтіння, «воскові» плями, оніміння, виснаження, втрата пам’яті, нечітка вимова, млявість, сонливість. У дітей – яскраво-червона та холодна шкіра, млявість.
При перших ознаках переохолодження потрібно негайно зайти в тепле приміщення, аби зігрітися, треба випити теплий напій і поїсти. Госпіталізація необхідна, якщо температура тіла опустилася нижче 34 градусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу













