Головна Без категорії Свято закоханих: 14 лютого на Волині зареєстрували 27 шлюбів

Свято закоханих: 14 лютого на Волині зареєстрували 27 шлюбів

2
0

Джерело: www.volynnews.com

14 лютого, в День закоханих, у відділі держреєстрації актів цивільного стану в Луцьку офіційно одружилися 12 пар.

Загалом на Волині цього дня зареєстрували 27 шлюбів, розповіла Суспільному начальниця Луцького відділу ДРАЦС Тетяна Микитюк.

Одні з тих, хто вирішив узаконити стосунки 14 лютого, – Вікторія та Олександр. Вони розповіли, що 10 років жили у цивільному шлюбі, мають спільну доньку Вероніку. 14 лютого для них – особлива дата.

«Почали жити разом з 14-го числа. І так вийшло, що і на 14 лютого одружуємося. Наші стосунки перевірені часом, вирішили, чому б і ні. Це доля, класно», – усміхається Олександр.

Анастасія разом із Миколою три роки, за кілька тижнів чекають на поповнення у новоствореній родині – в пари буде син.

«Ми були закоханими, а тут вже переросли в сім’ю. Якось особливий просто день сьогодні. Я думаю, що це і для мене окреме свято, тому що цього дня я стала дружиною», – каже Анастасія Іванець.

Серед пар, які подали заяви на реєстрацію шлюбу 14 лютого в Луцьку, – троє військових. Зі слів Тетяни Микитюк, середній вік наречених від 25 до 45 років.

Читати ще: «Луцьк неможливо не любити»: відомі лучани – про кохання до рідного міста і найромантичніші локації

«Вогонь кохання подолає найстрашнішу темряву – це гасло цього року в державній реєстрації шлюбу на 14 лютого», – додала начальниця Луцького відділу ДРАЦС.

Торік у місті було зареєстровано 1473 шлюби, з початком цього року – 100. Хештег сьогоднішнього дня #КоханняНеВимкнеш, адже попри тяжкі умови в часи війни, у відділах ДРАЦС створено всі умови для комфортної реєстрації шлюбів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ