Головна Новини Країни ВАКС оголосив вирок ексголові правління Родовід Банку

ВАКС оголосив вирок ексголові правління Родовід Банку

12
0

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду України визнала винуватим колишнього голову правління АТ «Родовід Банк» Дмитра Єгоренка у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем. Суд призначив експосадовцю покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.  Про це йдеться у повідомленні у телеграм-каналі ВАКС. Окрім основного терміну, засудженому на три”, — повідомляє: ua.news

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду України визнала винуватим колишнього голову правління АТ «Родовід Банк» Дмитра Єгоренка у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем. Суд призначив експосадовцю покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. 

Про це йдеться у повідомленні у телеграм-каналі ВАКС.

Окрім основного терміну, засудженому на три роки заборонено обіймати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські посади на підприємствах будь-якої форми власності. Попри суворість вироку, суд був змушений звільнити особу від відбування покарання на підставі статей 49 та 74 КК України. Це рішення зумовлене закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені злочини.

Справа «Родовід Банку» тривала роками і стосувалася масштабних махінацій із коштами установи під час фінансової кризи. Слідство довело факти незаконного виведення активів, що призвело до дестабілізації банку та значних збитків для держави. Вирок ВАКС підтвердив обґрунтованість звинувачень, висунутих антикорупційними органами, проте процесуальні терміни дозволили засудженому уникнути фактичної в’язниці.

Кримінальна справа Єгоренка пов’язана з колишнім народним депутатом Олександром Шепелєвим, провадження стосовно якого велося окремо. Він підозрюється в привласненні майна банку «Родовід» в особливо великих розмірах. Також йому інкримінують вбивство колишнього акціонера фінансової установи Сергія Дядечко,

Читай нас у Telegram та Sends




реклама у Нововолинськ