“0:00 / 0:00 На Рівненщині правоохоронці викрили та ліквідували організовану злочинну групу, яка спеціалізувалася на нелегальному переправленні військовозобов’язаних чоловіків до країн Європейського Союзу. Зловмисники намагалися перевезти своїх клієнтів через державний рубіж в обхід офіційних пунктів пропуску на мотоциклах. Організаторами протиправної схеми виявилися місцеві жителі Рівненської області. Фігуранти підшукали двох осіб, які планували незаконно виїхати з”, — повідомляє: ua.news
На Рівненщині правоохоронці викрили та ліквідували організовану злочинну групу, яка спеціалізувалася на нелегальному переправленні військовозобов’язаних чоловіків до країн Європейського Союзу.
Зловмисники намагалися перевезти своїх клієнтів через державний рубіж в обхід офіційних пунктів пропуску на мотоциклах.
Організаторами протиправної схеми виявилися місцеві жителі Рівненської області. Фігуранти підшукали двох осіб, які планували незаконно виїхати з України, та пообіцяли доставити їх безпосередньо до лінії державного кордону.
Свої нелегальні послуги ділки оцінили у 10 тисяч доларів США з кожного клієнта.
Для забезпечення максимальної маневреності та успішного об’їзду контрольних постів організатори вирішили транспортувати чоловіків на мотоциклах.
Під час спроби забрати пасажирів у визначеному місці поблизу прикордонного населеного пункту одного з фігурантів затримали правоохоронці.
У ході проведення невідкладних слідчих дій безпосередньо на місці події вилучили грошові кошти, мобільні телефони та транспортні засоби.
Затриманому вже офіційно оголосили про підозру у вчиненні злочину за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
На Закарпатті ліквідували три канали нелегального перетину кордону
Прикордонники викрили 80 груп, які організовували незаконний перетин кордону з України













