Від кінця 2025 року до весни 2026-го серед новобранців 425-го окремого штурмового полку “Скеля” померли щонайменше 26 людей. Йдеться про смерті не внаслідок бойових дій. Родичі частини загиблих заявляють про несвоєчасне надання медичної допомоги та можливе насильство, у полку звинувачення відкидають. Джерело: розслідування “Бабеля” Деталі: Журналісти зібрали інформацію про смерті новобранців “Скелі” з кінця осені …
Більше про це на: www.pravda.com.ua









