Головна Новини Країни В Одесі після обстрілу виникли проблеми з водопостачанням, світлом та зв’язком

В Одесі після обстрілу виникли проблеми з водопостачанням, світлом та зв’язком

12
0

Унаслідок масштабного російського обстрілу в Одесі спостерігаються серйозні перебої в роботі комунальних мереж. За словами очільника Одеської ОВА Олега Кіпера, у деяких районах міста частково відсутня вода та нестабільно працює мобільний зв’язок. Крім того, як повідомили в ДТЕК, частина міста та Одеського району залишається знеструмленою. Зокрема, без електроенергії опинилися жителі Приморського, Хаджибейського та Пересипського районів. ”, — повідомляє: ua.news

Унаслідок масштабного російського обстрілу в Одесі спостерігаються серйозні перебої в роботі комунальних мереж. За словами очільника Одеської ОВА Олега Кіпера, у деяких районах міста частково відсутня вода та нестабільно працює мобільний зв’язок.

Крім того, як повідомили в ДТЕК, частина міста та Одеського району залишається знеструмленою. Зокрема, без електроенергії опинилися жителі Приморського, Хаджибейського та Пересипського районів. 

В енергокомпанії наголосили, що пошкодження серйозні, тому ремонтні роботи потребуватимуть часу, проте фахівці роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення живлення.

Про це повідомляє очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

В ніч на 9 серпня війська рф здійснили комбіновану атаку на Одесу з використанням ударних дронів та балістичних ракет, внаслідок чого поранення отримали щонайменше шість осіб .

Вранці 9 серпня війська рф завдали ударів по Салтівському району Харкова, внаслідок чого загинули двоє людей та ще щонайменше 12 осіб отримали поранення .

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток




реклама у Нововолинськ