Головна Економіка Ігор Гузь оглянув інфраструктуру селища Жовтневе, що в його виборчому окрузі

Ігор Гузь оглянув інфраструктуру селища Жовтневе, що в його виборчому окрузі

182
0

Народний депутат України Ігор Гузь у ході робочої поїздки у свій виборчий округ відвідав селище міського типу Жовтневе. Він зустрівся із новообраним очільником місцевої громади Олександром Топорівським, із яким оглянув інфраструктуру населеного пункту.

Селище підпорядковується сусідньому місту, а саме Нововолинській міській раді. Натомість у самому Жовтневому немає жодного комунального підприємства. До слова, тут проживають майже 5 тисяч осіб.

Ігор Гузь спершу оглянув озеро, яке знаходиться на території Жовтневого. Водойма по документах не існує, адже навіть не має своєї власної назви.

Також під час поїздки народний обранець оглянув поле спортивного стадіону. На ньому зазвичай місцеві жителі проводять футбольні змагання, в яких беруть участь не тільки мешканці Жовтневого та міста Нововолинськ, а й з сіл Іваничівського району.

Народний депутат закликав селищного голову брати участь у грантових проектах та конкурсах, і таким чином залучати в населений пункт позабюджетні ресурси.

«За грантові кошти реально облаштувати спортивний майданчик під справжнє футбольне поле. На ньому молодь завжди зможе займатися спортом: і вийти на пробіжку, і футбол пограти», – зазначає Ігор Гузь. – Варто облаштувати місця для сидіння та трав’яний покрив стадіону».

До слова, ці об’єкти (озеро та стадіон), які оглянули народний депутат та селищний голова, не знаходяться ні на балансі Жовтневого, ні навіть Нововолинська.

Проїжджаючи центральною дорогою, Ігор Гузь побачив, що у селищі дитячий майданчик без загорожі. Її потрібно спільними зусиллями зробити, адже це перш за все безпека дітей. Також на центральній вулиці Миру очільник місцевої громади Олександр Топорівський, залучаючи позабюджеті кошти, планує відновити нічне освітлення. Тут ввечері зазвичай прогулюється значна кількість жителів Жовтневого.

Іще одна проблема – відсутність на території Жовтневого полігону для відвезення твердих побутових відходів. Як зазначає Ігор Гузь, перш за все варто всім нам і місцевим жителям не смітити, залучати їх до спільних прибирань населеного пункту, і таким чином окультурювати його. Голова селища розповів, що наразі на його прохання обласні управління екології та Держгеокадастру надали погодження на відвід землі, тому дуже скоро будуть готові документи і сміттєзвалище запрацює.

Народному депутату України відомо, що у місті Нововолинськ та селищі Жовтневе активно розвиваються та діють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Він завітав до керівництва ОСББ «Іскра», щоб поговорити про його діяльність. Заступник голови ОСББ «Іскра» Олександра Струбицька розповіла Ігорю Гузю про здобутки й переваги об’єднання за час його діяльності.

Політик порекомендував голові селищної ради задля розвитку інфраструктури шукати і залучати позабюджетні гроші. Ігор Гузь навів у приклад діяльність Забродівського сільського голови із Ратнівського району: він зумів залучити на розвиток території 12 млн грн грантових коштів із конкурсів міжнародних проектів.

«Ситуація непроста, однак крок до її вирішення – це написання грантових проектів. Їх можна створити 10, і виграти, лише написавши 11-й. Потрібно спільно працювати. А я готовий допомогти з інструментаріями. І загалом підтримати молодого селищного голову», – зауважив Ігор Гузь.

У свою чергу, Олександр Топорівський зауважив, що вже почав із активними членами виконкому готувати грантові заявки і відмітив, що Ігор Гузь повинен допомагати в залученні субвенцій із Держбюджету, а не звітувати перед виборцями про ефемерну роботу.

“У Вашому звіті, цитую, є такий пункт: “Завдяки сприянню Ігоря Гузя фабрику “Модуль”, що у смт Жовтневе, що займається переробкою вторсировини та виготовленням тари для яєць, включено до інвестиційних об”єктів при обласній державній адміністрації”. По-перше, “Модуль” давно нічим не займається, ну й інвестувати у спільну власність “Модуля” і державної компанії наврядчи хто буде: є договір про співпрацю, є невиконання цього договору і купа проблем”.

“Потрібно робити реальні речі, знайомитися з ситуацією на місці, а не вписувати у звіт виборцям всілякі небилиці”, – зауважив Олександр Топорівський.

За матеріалами прес-служби нардепа та селищради




реклама у Нововолинськ