4-го березня близько 19:00 у Нововолинську по проспекту Перемоги сталася аварія. Бус Фольксваген збив мопед з водієм та пасажиром.
Як стало відомо інтернет-виданню “БУГ” – двоє людей на мопеді рухались в сторону центра міста на швидкості, без шоломів та з вимкненим світлом. В наслідок зіткнення з бусом Фольксваген обидва отримали значні травми і їх було госпіталізовано в лікарню.
На місці ДТП працює поліція, деталі згодом.














