Головна ЗМІ Сесія міськради: бюджет і “війна” за землю (ПОВНА ВІДЕОВЕРСІЯ)

Сесія міськради: бюджет і “війна” за землю (ПОВНА ВІДЕОВЕРСІЯ)

188
0

Сьогодні на сесії міськради депутати розглянули 26 питань; частина – суто технічні рішення, ну і були цікаві моменти.

Начальник фінансового управління Галина Бурочук повідомила, що за підсумками першого півріччя власні доходи загальної частини міського бюджету перевищили план на 37, 2%, або більш як на 5 мільйонів гривень. На що вирішили витратити зайві кошти – незабаром дивіться на відео.

У зв’язку із реформою держорганів депутатам довелося перезатвердити ставки податку на майно та місцевих зборів. Цифри ті ж, тільки назви відомств інші.

Міська рада внесла зміни до діючих міських програм; це зв’язано із перерозподілом видатків міського бюджету.

Депутати надали згоду на продаж земельних ділянок та розробку проектів землеустрою. Учаснику бойових дій Олександрові Мосейчуку, який просив землю під будівництво уже вдруге, знову хотіли відмовити. Але… Хлопець скерував запит до відділу Держкомзему й дізнався, що ділянки під забудову в місті є! Написав заяву і прийшов на сесію. Депутати намагалися пояснити, що земля на Адама Киселя – для багатодітних сімей і все таке. «Багатодітні сімї – не пільгова категорія», – наполіг Мосейчук. «Вже навіть з багатодітних сімей забирають в АТО, і ще не дай Бог якийсь багатодітний батько загине», – знову викручувались депутати. Ще один аргумент на користь Олександра: депутати виділили цілих дві (!) земельних ділянки учасникам АТО в межах міста. Алгоритм простий: якщо в місті є ділянки, і на них ніхто не претендує, то будь-який громадянин може отримати одну під забудову безкоштовно, тим паче – якщо він учасник бойових дій. Зрештою, здоровий глузд переважив – і Олександрові виділили землю. 21 голос. Ура, це наша спільна перемога)

Нарешті прийняли міську програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік (нагадаємо: МГО «Молодіжна ініціатива» просила розробити її ще в кінці грудня минулого року!).

Завдяки депутатському запиту Володимира Власюка сім’ям загиблих воїнів виділили кошти на пам’ятники. Десятьом – по п’ять тисяч.

Тзов «Панава» просила дозволу на переробку терикону шахти № 1, проте директор і власник фірми не змогла чітко пояснити депутатам, що конкретно буде робити і які від цього вигоди і мінуси. Результат – відмова.

Депутат Борис Карпус просив знизити орендну ставку за приміщення в СОКу «Шахтар» до 15 гривень. Депутати виявили, що МГО «Перспектива», яку очолює депутат, виграла конкурс на оренду, запропонувавши 51 гривню. Депутати сказали, що це нечесно стосовно учасників конкурсу, які програли, а Віктор Сапожніков ще й нагадав, що саме в цьому приміщенні збиралися люди, «причетні до подій у березні». Так, це мер натякнув на спроби групи «Спільна думка» його «зняти» після Революції гідності. Під переможне потирання мерських рук депутати проголосували «проти».

Депутат Володимир Власюк заявив, що місцевий осередок “БЮТу” орендує приміщення за ставкою 1 грн/м. кв. Що ж, перевіримо.

Від автора. Як громадським організаціям змагатися на конкурсі щодо оренди офісу з підприємцями, які отримують прибуток? Вони не можуть виграти конкурс, запропонувавши меншу ставку, яку спроможні заплатити, а відповідно – і скористатися своїми пільгами! Абсурд, таваріщі. Також міськрада прийняла звернення: до Президента – про належне забезпечення армії, до Президента, Генпрокурора та Володимирського суду – про зняття обвинувачення в дезертирстві з бійців 51 бригади; до парафіян УПЦ МП – про об’єднання церков.

Більше дивіться на відео:




реклама у Нововолинськ