Головна Спорт Як правильно приймати Турінабол: поради для початківців

Як правильно приймати Турінабол: поради для початківців

18
0

Турінабол (також відомий, як Турін, Турік чи Oral-Turinabol) – це анаболічний стероїд для орального застосування, який активно використовується у спортивній фармакології. Першопочатковою метою його створення було застосування для підвищення результативності тренувань та змагань легкоатлетів. 

Збалансована дія та відносно низький ризик побічних ефектів зробили Turinox популярним як серед професійних спортсменів, так і серед любителів. Вигідно купити турінабол із доставленням по Україні можна на сайті STShopUA.

Що таке Турінабол і як він працює? 

Турінабол – це модифікований тестостерон. Він створений на основі метандієнону, проте містить у складі хлорний атом для зниження андрогенної активності. Відповідно, речовина провокує мінімальний ризик виникнення «чоловічих» побічних ефектів як агресія, акне чи облисіння, проте препарат все ще здатен зберігати високу анаболічну активність для стимуляції зростання м’язів і відновлення.

Серед основних дій:

  • прискорення синтезу білка в м’язових клітинах; 
  • підвищення азотистого балансу;
  • покращення засвоєння поживних речовин. 

Препарат може застосовуватися не тільки для спортивних досягнень, а й у медичних цілях.

Основні переваги Турінаболу 

Більшість спортсменів обирають турінабол завдяки наступним властивостям препарату.

  1. Зростання сухої м’язової маси. Турінабол не провокує затримку води в організмі, як це роблять більшість інших препаратів. Він є чудовим вибором для людей, які зацікавлені в наборі чистої маси без «зливу» води після завершення курсу.
  2. Збільшення сили та витривалості без додаткового набору маси. Ця властивість дуже важлива в бойових видах спорту та легкій атлетиці, де в ціні сила та швидкість, проте набирати зайву вагу небажано.
  3. Низький ризик ароматизації. Після потрапляння в організм Турінабол не стає естрогеном, що дозволяє уникнути небажаних побічних ефектів як гінекомастія, набряки або підвищення тиску через затримку рідини.
  4. Мінімальний вплив на печінку. Незважаючи на те, що Турінабол є оральним препаратом і має гепатотоксичність, при правильному призначенні дозувань та з гепатопротекцією він може гарантувати відносну безпеку.
  5. Відсутність вираженого відкату. Більшість спортсменів, які вже спробували препарат, впевнено заявляють, ще після завершення курсу не відбувається різкого зниження сили чи маси, якщо під час його проходження дотримуватися правильного харчування та не забути про відновлення.

Для того щоб отримати тільки позитивні зміни, дуже важливо проконсультуватися зі спеціалістом для підбору дозування.

Рекомендації для новачків 

Оптимальна схема приймання для початківців передбачає дотримання наступних рекомендацій.

  1. Дозування. Від 20 до 30 мг препарату на добу (для чоловіків припустиме збільшення дози до 40 мг у разі відсутності побічних ефектів).
  2. Тривалість курсу. Від 6 до 8 тижнів.
  3. Приймання. Препарат приймається два рази на день (вранці та ввечері) після прийняття їжі.

Також важливо не забувати про супутні добавки: 

  • гепатопротектори;
  • омега-3 жирні кислоти; 
  • цинк та вітамін D.

Не рекомендується комбінувати Турінабол з іншими оральними стероїдами, щоб уникнути проблем у роботі печінки.

Післякурсова терапія (ПКТ)

Не зважаючи на те, що Турінабол забезпечує відносно м’яке пригнічення вироблення тестостерону, ПКТ є обов’язковим етапом. Через декілька днів після завершення курсу необхідно розпочати прийняття Кломіду – 50 мг на день перший тиждень, потім 25 мг протягом ще 1-2 тижнів або Тамоксифену за тим же принципом.

ПКТ сприяє швидшому відновленню гормонального фону, а також збереженню м’язової маси та лібідо.

Самолікування – ризик для вашого здоров’я 

Самостійне приймання Турінаболу без попередньої консультації з фахівцем може призвести до серйозних наслідків для вашого здоров’я. Не зважаючи на всі позитивні якості, препарат є гормонально активною речовиною, яка проникає в ендокринну систему. За умови його безконтрольного використання може порушитись гормональний баланс, а також виникає ризик проблем із печінкою, безпліддя та інших довгострокових наслідків.

Перш ніж почати будь-який курс, потрібно обов’язково відвідати консультацію лікаря-ендокринолога чи спортивного лікаря, а також здати аналізи на гормони та біохімію крові.




реклама у Нововолинськ