Головна Без категорії Депутат сільради з Волині заплатить 24 тисячі гривень, бо вдарив чоловіка головою...

Депутат сільради з Волині заплатить 24 тисячі гривень, бо вдарив чоловіка головою в ніс

23
0

Джерело: www.volynnews.com

Громадськими роботами і виплатою компенсації відбувся депутат Копачівської сільради, який вдарив селянина.

Про це йдеться у вироку Волинського апеляційного суду.

Інцидент стався увечері 24 червня 2023 року в селі Доросині. Юрій К. після конфлікту у присутності малолітніх осіб вдарив головою іншого чоловіка. На носі потерпілого утворилося садно. Дії кваліфікували за статтею 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

Потерпілий пояснював, що у селі, де він живе, постійно наперегонки в пізній час їздять мотоциклісти. У день інциденту чоловік зробив зауваження одному з них, бо вважав, що ті порушують спокій. Між ним та водіями виникла суперечка, яка переросла в побої з боку депутата сільради, який приїхав на місце події.

Читати ще: У місті на Волині на ринку побилися дві продавчині, одну судили

Обвинувачений своєї вини не визнав. Мовляв, конфлікт стався через те, що потерпілий забрав ключі від мотоцикла у його сина.

Суд у Рожищах призначив чоловікові 100 годин громадських робіт і змусив заплатити сумарно 8000 гривень на користь потерпілого. Останній не погодився з вироком, бо хотів більшу суму відшкодувань. Посилався на те, що кривдник вини не визнав, вчинив злочин у присутності дітей, не просив вибачення.

Апеляційний суд, дослідивши обставини, вирішив дати Юрію К. 160 годин громадських робіт. А потерпілому він мусить відшкодувати 24 400 гривень.

Дмитро КЛИМЧУК

Фото ілюстративне

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ